Zobacz również:
"Czarna magia wyceny", czyli jak zrozumieć sprawozdania finansowe Czego nie mówić podczas rozmowy z potencjalnym inwestorem? Czy wycena firmy to też wycena nieruchomości? Dlaczego nie możesz sprzedać swojej firmy? Dobra oferta sprzedaży firmy – jak ją przygotować? Dokumenty niezbędne przy sprzedaży firmy Jak kupić nieruchomość dla branży hotelarsko-gastronomicznej? Jak sprzedać firmę? Profil potencjalnego nabywcy Jak sprzedać restaurację w 90 dni? Jak stworzyć ofertę, która przyciągnie uwagę inwestorów? Jak znaleźć dobrego inwestora lub wspólnika? Jak znaleźć dobrego partnera biznesowego? Jakich błędów unikać przy sprzedaży firmy? Kupno nieruchomości komercyjnej krok po kroku Metody wyceny, czyli jak wycenić wartość swojego przedsiębiorstwa? Odpowiedzialność nabywcy za zobowiązania podatkowe nabytego przedsiębiorstwa lub jego zorganizowanej części Opodatkowanie przy sprzedaży przedsiębiorstwa lub zorganizowanej części przedsiębiorstwa Projekt sprzedaż firmy. Jak zacząć by skończyć z sukcesem? Projekt sprzedaż firmy. Samemu czy z doradcą? Przewodnik inwestora - jak inwestować w nieruchomości komercyjne pod wynajem? Rozważam sprzedaż firmy, co powinienem wiedzieć? Sprzedaż firmy w formie spółki komandytowej (sp. k.) a skutki podatkowe Sprzedaż jednoosobowej działalności gospodarczej krok po kroku Sprzedaż sklepu - jak na tym zyskać i na co uważać? Sprzedaż udziałów lub akcji w spółce kapitałowej a podatki Sukcesja jednoosobowej działalności gospodarczej po śmierci właściciela Techniki negocjacji, czyli jak przeprowadzić transakcję kupna-sprzedaży firmy
Promowanie ogłoszeń na portalu
19 lipca 2021

Promowanie ogłoszeń na portalu

Jednym z najistotniejszych problemów przy sprzedaży firmy jest trafienie do szerokiego grona odbiorców publikowanego ogłoszenia. Przygotowaliśmy kilka dodatkowych opcji wypromowania ogłoszeń na naszym portalu, dzięki którym mogą Państwo zwiększyć skuteczność oglądalności swojej oferty.

1. Wyróżnienie oferty na stronie głównej


W przypadku skorzystania z tej usługi, Państwa oferta będzie wyświetlona na stronie głównej naszego serwisu. Jest to jedna ze skuteczniejszych opcji promowania, ponieważ takie ogłoszenie wyodrębnia się spośród wielu innych. Jest widoczne dla użytkowników bezpośrednio po wejściu do naszego portalu.
Informacje dodatkowe:

  • Aktywacja: Usługa będzie aktywna przez 14 dni
  • Cena: 99zł netto
  • Oferta powinna zostać opatrzona zdjęciem


2. Promowanie na liście ofert


Dzięki temu rozwiązaniu Państwa ogłoszenie znajdzie się w sekcji promowanych ofert, co oznacza że będzie wyświetlać się przed ofertami standardowymi. Promowane oferty nawet kilkukrotnie zwiększają zainteresowanie. Pozycjonują się na samym początku listy, co gwarantuje, że ogłoszenia takie są przeglądane przez użytkowników jako pierwsze.
Informacje dodatkowe:

  • Aktywacja: Usługa będzie aktywna przez 30 dni
  • Cena: 49zł netto

3. Automatyczne odświeżenie oferty


Skorzystanie z tej propozycji umożliwia automatyczne odświeżenie oferty po 30 dniach. Oznacza to, że Państwa oferta po tym czasie znów pojawi się na początku listy ofert. Pozycja na początku listy powoduje zwiększenie zainteresowania kupujących oraz wzrost liczby wyświetleń oferty.
Informacje dodatkowe:

  • Aktywacja: Usługa zostanie uruchomiona automatycznie, po 30 dniach
  • Cena: 39zł netto

Taką możliwość aktywowania usługi daje również wykupienie subskrypcji miesięcznej w wysokości 49 zł netto. Dzięki temu teraz sam możesz decydować o długości publikacji oferty zachowując gwarancję niezmienności ceny oraz ciągłego wypozycjonowania oferty na początku listy.

Usługa ta jest możliwa do zakupienia z panelu klienta poprzez wybranie przycisku "odśwież ofertę", który znajduje się przy danej aktywnej ofercie. W momencie zakupu ogłoszenie zostanie odświeżone, a jego pozycja na liście zostanie przesunięta na samą górę.

4. Publikacja oferty w newsletterze


Taka usługa zapewnia, że oferta zostanie opublikowana w najbliższym newsletterze. Newslettery są rozsyłane mailowo początkiem każdego miesiąca do wszystkich użytkowników naszego serwisu, dzięki temu Państwa oferta trafi bezpośrednio do skrzynki mailowej wszystkich użytkowników portalu, co znacznie ułatwi zwiększenie zasięgu oferty.
Informacje dodatkowe:

  • Aktywacja: Oferta zostanie opublikowana w najbliższym newsletterze
  • Cena: 99zł nettoOpisane powyżej rozwiązania są skutecznym narzędziem promowania ofert, a ich aktywacja jest bardzo łatwa. Wszystkie usługi można dokupić do ofert w panelu "moje konto".


Jeżeli szukasz rzetelnej i kompetentnej pomocy, i potrzebujesz wsparcia w temacie doradztwa biznesowego, możesz zwrócić się do nas. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę doradców, którzy pomogą Ci na każdym etapie procesu sprzedaży-kupna firmy. Więcej informacji oraz zakres naszych usług znajdziesz tutaj.

Autor: SprzedamBiznes.pl
globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków