Zleć wycenę firmy

Zapewniamy szczegółową i rzetelną analizę wartości podmiotu lub projektu, która jest niezbędna przy sprzedaży i kupnie firmy oraz przy tworzeniu strategii rozwoju biznesu. Oferujemy szerokie spektrum wycen, w tym: wyceny przedsiębiorstw, udziałów, spółek, akcji, znaków towarowych, wartości niematerialnych i prawnych. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie wykorzystując szerokie spektrum efektywnych metod, aby obiektywnie określić wartość przedmiotowego biznesu.

Korzyści

Identyfikacja celu biznesowego i dostosowanie wyceny do indywidualnych warunków.

Dobór właściwych metodologii wyceny.

Rzetelna analiza subiektywnych zmiennych i kontekstu.

Wycena przedsiębiorstwa w ramach procesu sprzedaży-kupna firmy.

Przejrzysta zestawienie wyników oraz ich biznesowa analiza.

Aby skorzystać z usługi wypełnij formularz informacyjny.

Wypełnij

Każdy przypadek rozważamy indywidualnie, dlatego w ciągu 5-ciu dni roboczych skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia dalszych szczegółów współpracy.

Indywidualna wycena bazuje na przeprowadzeniu złożonych analiz i jest zależna od wielu czynników, między innymi charakteru i zakresu działalności, stąd cena indywidualnej wyceny rozpoczyna się od 4.000 zł netto. W przypadku mniejszych przedsiębiorstw poszukujących tańszej alternatywy oferujemy specjalistyczną aplikację do wyceny firmy, dzięki której samodzielnie dokonasz analizy finansowej i uzyskasz orientacyjną wycenę swojej firmy za pomocą kilku niezależnych metod.

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków