Tworzenie oferty

Jeżeli branża jest specjalistyczna i wiesz, że znalezienie potencjalnego nabywcy może być czasochłonne, wtedy z perspektywy długoterminowej najbardziej korzystnie jest wybrać PAKIET BIZNES, gdzie koszt miesięczny jest najmniejszy. Gdy zależy Ci na niskiej cenie, ale równocześnie wolisz krótszy okres publikacji oferty, wtedy wybierz najbardziej optymalną opcję, czyli PAKIET STANDARD. Jeżeli wiesz, że uda Ci się znaleźć nabywcę w krótkim terminie, wtedy PAKIET PRÓBNY jest dla Ciebie.

Zazwyczaj ciężko jest przewidzieć dokładny termin sprzedaży firmy, stąd wprowadziliśmy nową opcję aktywacji ogłoszenia na zasadzie SUBSKRYPCJI MIESIĘCZNEJ. Wybierając tę opcję Twoje ogłoszenie będzie automatycznie aktywowane z pierwszym dniem kolejnego miesiąca. Z subskrypcji możesz zrezygnować w każdym momencie, dzięki czemu możesz dokładnie dopasować czas aktywacji ogłoszenia do momentu finalizacji sprzedaży firmy.

Dodaj swoją ofertę
Zobacz cennik
Do czynników silnie wpływających na atrakcyjność oferty zaliczają się:
 • czytelny opis działalności przedsiębiorstwa,
 • dobrej jakości zdjęcia,
 • publikacja oferty na portalach społecznościowych.
W celu przyciągnięcia większej ilości potencjalnych kupców możesz wybrać jedną z przygotowanych przez nas usług, które w znaczący sposób zwiększają widoczność oferty:
 • Promowanie na liście ofert,
 • Promowanie na stronie głównej,
 • Tłumaczenie i publikacja oferty w serwisie niemieckim
 • Publikacja oferty w newsletterze.
Dodaj nową ofertę
Jeżeli planujesz opublikować większą ilość ofert, idelnym rozwiązaniem będzie wybór KONTA BROKERSKIEGO, które pozwala na publikację nielimitowanej ilości ogłoszeń przez okres jednego roku od momentu wykupienia konta.

Wybierz konto brokerskie
Oczywiście. Wybierając opcje miesięcznej subskrypcji możesz w każdej chwili zrezygnować z publikacji oferty. Jest to bardzo wygodna opcja, gdyż nie musisz o niczym pamiętać, a czas publikacji Twojego ogłoszenia będzie automatycznie przedłużany co 30 dni. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji wchodząc w swoje konto użytkownika. W ten sposób długość publikacji oferty będzie dokładnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Dodaj swoją ofertę
Aby dodać ofertę wystarczy, że zamieścisz podstawowe dane dotyczące firmy, takie jak:
 • ogólny opis przedsiębiorstwa,
 • branża, w której działa firma,
 • charakter działalności
 • oraz zakres sprzedaży firmy.
Upublicznienie dodatkowych informacji jest opcjonalne, jednak dodanie niektórych informacji oraz przede wszystkim DODANIE ZDJĘCIA może istotnie zwiększyć atrakcyjność Twojej oferty.

Dodaj nową ofertę

Dla Sprzedających

Tak, oferujemy indywidualne usługi doradcze w zakresie sprzedaży firm lub nieruchomości komercyjnej skierowanych do małych, średnich jaki i dużych przedsiębiorstw. W ramach usługi możesz zyskać:
 • wycenę wartości firmy,
 • przygotwanie dokumentacji i meorandum informacyjnego,
 • obsługę prawną i księgową,
 • wieloaspektowe badanie due dilligence,
 • efektywne poszukiwanie i selekcja inwestorów.
Usługi takie są świadczone przez specjalistów w ramach naszej sieci partnerskiej, a ich zakres jest ustalany indywidualnie z przedsiębiorcą. Koszty usług doradczych w zakresie sprzedaży firmy są w główniej mierze prowizjami „success fee” (należnymi gdy takowa transakcja dojdzie do skutku), która wynosi 2-5% wartości transakcji. W przypadku zainteresowania usługami doradczymi wypełnij formularz informacyjny.

Zleć sprzedaż firmy
INDYWIDUALNA WYCENA firmy lub nieruchomości komercyjnej bazuje na przeprowadzeniu dogłębnych analiz i jest zależna od wielu czynników, między innymi od specyfiki działalności, branży i skali działalności. Koszt takiej usługi zaczyna się od kwoty 6 000 zł netto. W przypadku zainteresowania taką usługą, prosimy o wypełnienie formularza informacyjnego.

Jeżeli posiadasz mniejszą firmę, stworzyliśmy specjalistyczne NARZĘDZIE DO WYCENY FIRMY, dzięki któremu uzyskasz orientacyjną wycenę swojego biznesu.

Przejdź do aplikacji wyceny firm
Czas, który należy poświęcić na sprzedaż firmy bardzo ciężko oszacować ze względu na wpływ wielu czynników takich jak: rodzaj branży, warunki rynkowe, trendy w biznesie, obrana strategia i wiele innych. Jeżeli przedsiębiorstwo zostało gruntownie przygotowane na sprzedaż, wtedy może to być kwestia kilku miesięcy, jednak najczęściej wymaga to większej cierpliwości.
Optymalny okres sprzedaży to 6 MIESIĘCY, a w przypadku bardziej specjalistycznych branż - nawet kilka lat. Pamiętaj, że gra jest warta świeczki. Bądź rozważny i nie trać skupienia. Tutaj nie liczy się szybkość a wytrwałe dojście do satysfakcjonującego zakończenia.

Dodaj nową ofertę
To Ty decydujesz jaki kontakt z potencjalnymi kupcami preferujesz. W formularzu dodawania oferty w zakładce DANE KONTAKTOWE możesz wpisać dane, które będą widoczne dla naszych użytkowników.
Możesz tam podaćdane osoby, która ma podjąć kontakt z potencjalnymi interesantami:
 • godność,
 • numer telefonu,
 • adres mailowy osoby.
Jeżeli nie możesz upublicznić tego typu danych, zawsze istnieje trzecia opcja, czyli nasz wewnętrzny komunikator. Przesłane w ten sposób wiadomości możesz odczytać na swoim profilu w zakładce WIADOMOŚCI. O oczekujących wiadomościach będziemy informować Cię mailowo lub telefonicznie.

Dla Kupujących

Tak, oferujemy indywidualne usługi doradcze w zakresie kupna firm lub nieruchomości komercyjnej skierowanych do małych, średnich jaki i dużych przedsiębiorstw. W ramach usługi możesz zyskać:
 • weryfikację wiarygodności biznesu,
 • przeprowadzenie audytu nabywanego przedsiębiorstwa,
 • obsługę prawną i księgową,
 • kompleksowe badanie due dilligence,
 • efektywne poszukiwanie i selekcja firm na sprzedaż.
Usługi takie są świadczone przez specjalistów w ramach naszej sieci partnerskiej, a ich zakres jest ustalany indywidualnie z przedsiębiorcą. Koszt pośrednictwa w procesie sprzedaży-kupna firmy jest pobierany wyłącznie od strony sprzedającej. W przypadku zainteresowania usługami doradczymi wypełnij formularz informacyjny.

Zleć kupno firmy
Po prawej stronie ogłoszenia, tuż pod zdjęciem powinny widnieć dane kontaktowe właściciela ogłoszenia. Jeżeli właściciel zdecydował się nie podawać tychże danych, wtedy możesz wysłać do niego wiadomość przez nasz portal klikając czerwony guzik WYŚLIJ WIADOMOŚĆ. Właściciel ogłoszenia zostanie dodatkowo przez nas poinformowany, że czekasz na jego odpowiedź.
Wysyłanie wiadomości jest całkowicie darmowe. W celu wysłania wiadomości wystarczy zarejestrować się na naszym portalu. Założenie konta umożliwia również dostęp do danych kontaktowych, które zostały podane w ofercie.

Załóż konto
Wchodząc na profil użytkownika możesz sprawdzić, czy Twoja wiadomość została odczytana. Jeżeli od dłuższego czasu nie otrzymałeś odpowiedzi to może to oznaczać, że oferta nie jest aktualna.

Przejdź do panelu Moje Konto

Usługi doradcze

Dzięki tej opcji Twoja oferta nie tylko będzie widoczna w Polsce, ale również na naszym bliźniaczym portalu działającym w Niemczech. W ramach tej usługi zawiera się również tłumaczenie przez profesjonalnego tłumacza. W ten sposób istotnie zwiększysz szansę na znalezienie kupca. Teraz jest to jedna z bardziej cenionych opcji, gdyż w ostatnim czasie ilość potencjalnych kupców z zagranicy rośnie.

Zobacz cennik
globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków