Nasze usługi

Jeżeli branża jest specjalistyczna i wiesz, że znalezienie potencjalnego nabywcy może być czasochłonne, wtedy z perspektywy długoterminowej najbardziej korzystnie jest wybrać PAKIET BIZNES, gdzie koszt miesięczny jest najmniejszy.
Gdy zależy Ci na niskiej cenie, ale równocześnie wolisz krótszy okres publikacji oferty, wtedy wybierz najbardziej optymalną opcję, czyli PAKIET STANDARD.
Jeżeli wiesz, że uda Ci się znaleźć nabywcę w krótkim terminie, wtedy PAKIET PRÓBNY jest dla Ciebie.

Dodaj nową ofertę
Zobacz cennik
Dzięki tej opcji Twoja oferta nie tylko będzie widoczna w Polsce, ale również na naszym bliźniaczym portalu działającym w Niemczech. W ramach tej usługi zawiera się również tłumaczenie przez profesjonalnego tłumacza. W ten sposób istotnie zwiększysz szansę na znalezienie kupca. Teraz jest to jedna z bardziej cenionych opcji, gdyż w ostatnim czasie ilość potencjalnych kupców z zagranicy rośnie.

Zobacz cennik
Indywidualna wycena firmy jest zależna od wielu czynników, między innymi od specyfiki działalności, branży i skali działalności. Koszt takiej usługi zaczyna się od kwoty 9 000 zł. W przypadku zainteresowania taką usługą, prosimy o bezpośredni kontakt.

Jeżeli posiadasz mniejszą firmę, stworzyliśmy specjalistyczne NARZĘDZIE DO WYCENY FIRMY, dzięki któremu uzyskasz orientacyjną wycenę swojego biznesu.

Przejdź do aplikacji wyceny firm
Jeżeli planujesz opublikować większą ilość ofert, idelnym rozwiązaniem będzie wybór KONTA BROKERSKIEGO, które pozwala na publikację nielimitowanej ilości ogłoszeń przez okres jednego roku od momentu wykupienia konta.

Wybierz konto brokerskie
Tak, oferujemy również indywidualne usługi doradcze w zakresie sprzedaży i kupna firm m.in.:
 • wyceny firm,
 • obsługę prawną i księgową,
 • due dilligence.
Usługi takie są świadczone przez specjalistów w ramach naszej sieci partnerskiej, a ich zakres i koszt jest ustalany indywidualnie z przedsiębiorcą. W przypadku zainteresowania usługami doradczymi skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

Dla Sprzedających

Aby dodać ofertę wystarczy, że zamieścisz podstawowe dane dotyczące firmy, takie jak:
 • ogólny opis przedsiębiorstwa,
 • branża, w której działa firma,
 • charakter działalności
 • oraz zakres sprzedaży firmy.
Upublicznienie dodatkowych informacji jest opcjonalne, jednak dodanie niektórych informacji oraz przede wszystkim DODANIE ZDJĘCIA może istotnie zwiększyć atrakcyjność Twojej oferty.

Dodaj nową ofertę
Do czynników silnie wpływających na atrakcyjność oferty zaliczają się:
 • czytelny opis działalności przedsiębiorstwa,
 • dobrej jakości zdjęcia,
 • publikacja oferty na portalach społecznościowych.
W celu przyciągnięcia większej ilości potencjalnych kupców możesz wybrać jedną z przygotowanych przez nas usług, które w znaczący sposób zwiększają widoczność oferty:
 • Promowanie na liście ofert,
 • Promowanie na stronie głównej,
 • Tłumaczenie i publikacja oferty w serwisie niemieckim
 • Publikacja oferty w newsletterze.
Dodaj nową ofertę
Czas, który należy poświęcić na sprzedaż firmy bardzo ciężko oszacować ze względu na wpływ wielu czynników takich jak: rodzaj branży, warunki rynkowe, trendy w biznesie, obrana strategia i wiele innych. Jeżeli przedsiębiorstwo zostało gruntownie przygotowane na sprzedaż, wtedy może to być kwestia kilku miesięcy, jednak najczęściej wymaga to większej cierpliwości.
Optymalny okres sprzedaży to 6 MIESIĘCY, a w przypadku bardziej specjalistycznych branż - nawet kilka lat. Pamiętaj, że gra jest warta świeczki. Bądź rozważny i nie trać skupienia. Tutaj nie liczy się szybkość a wytrwałe dojście do satysfakcjonującego zakończenia.

Dodaj nową ofertę
To Ty decydujesz jaki kontakt z potencjalnymi kupcami preferujesz. W formularzu dodawania oferty w zakładce DANE KONTAKTOWE możesz wpisać dane, które będą widoczne dla naszych użytkowników.
Możesz tam podaćdane osoby, która ma podjąć kontakt z potencjalnymi interesantami:
 • godność,
 • numer telefonu,
 • adres mailowy osoby.
Jeżeli nie możesz upublicznić tego typu danych, zawsze istnieje trzecia opcja, czyli nasz wewnętrzny komunikator. Przesłane w ten sposób wiadomości możesz odczytać na swoim profilu w zakładce WIADOMOŚCI. O oczekujących wiadomościach będziemy informować Cię mailowo lub telefonicznie.

Dla Kupujących

Po prawej stronie ogłoszenia, tuż pod zdjęciem powinny widnieć dane kontaktowe właściciela ogłoszenia. Jeżeli właściciel zdecydował się nie podawać tychże danych, wtedy możesz wysłać do niego wiadomość przez nasz portal klikając czerwony guzik WYŚLIJ WIADOMOŚĆ. Właściciel ogłoszenia zostanie dodatkowo przez nas poinformowany, że czekasz na jego odpowiedź.
Wysyłanie wiadomości jest całkowicie darmowe. W celu wysłania wiadomości wystarczy zarejestrować się na naszym portalu. Założenie konta umożliwia również dostęp do danych kontaktowych, które zostały podane w ofercie.

Załóż konto
Wchodząc na profil użytkownika możesz sprawdzić, czy Twoja wiadomość została odczytana. Jeżeli od dłuższego czasu nie otrzymałeś odpowiedzi to może to oznaczać, że oferta nie jest aktualna.

Przejdź do panelu Moje Konto
globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków