Funkcjonujący pensjonat - Kołobrzeg w pierwszej linii zabudowy od brzegu morza • Cena: 2 200 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do przejęcia gotowy biznes z gwarancją przychodów z idealną lokalizacją w centrum dzielnicy Uzdrowisko Kołobrzeg.

Stałe przychody gwarantuje wypracowana renoma i liczne rezerwacje dokonywane z wyprzedzeniem. Ponad połowa gości to stali Klienci odnawiający swoje pobyty.

Obiekt funkcjonuje przez cały rok, na obecny sezon praktycznie wszystkie miejsca zarezerwowane.

Niepowtarzalna okazja z uwagi na sprzedaż z powodów osobistych.

W ramach sprzedaży nowy właściciel otrzyma pełne wsparcie wraz z dostępem do strony internetowej pensjonatu i systemu rezerwacyjnego.

Nieruchomości w tej lokalizacji cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i to zainteresowanie słabnąć nie będzie z uwagi na ciągłe zainteresowaniem turystów i kuracjuszy, często przy okazji wykupu pakietów zdrowotnych w Uzdrowiskach wolą skorzystać z noclegu bardziej kameralnego.

Pensjonat posiada aż 8 własnych miejsc postojowych co w tej lokalizacji stanowi doskonałe uzupełnienie oferty. Lokalizacja w pierwszej linii zabudowy od morza. Praktycznie w sąsiedztwie promenady.

Na działce o powierzchni 2880 m2 usytuowany jest budynek (bliźniak), w którym znajdują się 4 pokoje 2-4-osobowe z łazienkami oraz nowy przylegający 3-kondygnacyjny budynek, w którym znajdują się 2 apartamenty 4-osobowe oraz do zagospodarowania 60 m2 piwnica.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego miasta Kołobrzeg umożliwia dobudowanie kondygnacji, gdyby była taka potrzeba.

Pensjonat może przyjąć 23 gości w jednym czasie.

Zabudowa w bardzo dobrym stanie.

Pensjonat położony jest w samym sercu dzielnicy uzdrowiskowej, dzięki temu mamy dostęp do bogatej oferty zabiegowo-leczniczej w sąsiadujących sanatoriach, co gwarantuje, że działalność jest prowadzona przez cały rok.


Nieruchomości i urządzenia

Pensjonat wraz z wyposażeniem.


Wsparcie posprzedażowe

W ramach sprzedaży nowy właściciel otrzyma pełne wsparcie wraz z dostępem do strony internetowej pensjonatu i systemu rezerwacyjnego.


Powód sprzedaży

Wiek

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków