Agroturystyka w górach • Cena: 3 799 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Mam niezwykłą przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży funkcjonującą przepiękną agroturystykę w gminie Wleń w woj. dolnośląskim. Nieruchomość nie objęta nadzorem konserwatorskim z ogromnymi możliwościami idealna pod obecnie prowadzoną agroturystykę, dom całodobowej lub dziennej opieki nad osobami starszymi, hodowlę koni, innych zwierząt i wiele innych. Burmistrz Gminy bardzo przyjazny i pomocny inwestorom.Obszar na którym znajdują się te niezwykłe budynki niedługo ma uzyskać status uzdrowiska.
Nieruchomość położona w zacisznym miejscu na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bobru. W XX wieku działały tu kopalnie złota i srebra. Jednocześnie blisko do znanej miejscowości turystycznej w Karkonoszach Karpacza ok. 35km, do Jeleniej Góry 19 km, 5 km do zapory wodnej w Plichowicach. Miejscowość jest jedną z najwyżej położonych w regionie, zabudowania znajdują się na wysokości 340-430m n.p.m.
Przechodzi tu Szlak Zamków Piastowskich oraz Sudecka Droga św. Jakuba a także szlak konny "Droga Wisielców"
Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej. Posiada własne ujęcie wody ze studni głębinowej, szambo ekologiczne i elektryczność. Ogrzewanie w budynku na olej opałowy. Nieruchomość częściowo ogrodzona murowanym ogrodzeniem z kamienia ze stalową bramą wjazdową.
Stare Siedlisko to 5 dużych budynków - budynek główny, letni, stodoła, dom mieszkalny i budynki gospodarcze. Na dzień dzisiejszy oferuje m.in. usługi noclegowe i posiada 86 miejsc noclegowych z całodobowym wyżywieniem. Do dyspozycji gości pozostają pokoje 2-osobowe, 6-osobowe, apartament 2-osobowy, letni domek 10-osobowy oraz sala dzienna w trzech odrębnych budynkach wybudowanych przed 1945r. Istnieje możliwość uzyskania większej bazy noclegowej.
I bardzo ważne - większość pokoi dostosowana dla osób starszych, niepełnosprawnych.
Istnieje możliwość kupna nieruchomości częściowo -
siedlisko z budynkami na działce 9,5ha, bezpośrednio sąsiadujące - działka budowlana o pow. 9.100m2 oraz grunt rolny 5 ha i 20 ha przepięknie położonych gruntów rolnych na obszarze NATURA 2000. Cena 3.799 tys. zł za całość, pojedyncze nieruchomości cena do uzgodnienia.
Przyszły właściciel może mieszkać w dowolnie wybranym dwupoziomowym apartamencie lub oddzielnym domku na terenie posesji o pow. ok. 160m2

GORĄCO POLECAM TĄ NIEZWYKŁĄ OFERTĘ NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI
Opiekun oferty i pośrednik odpowiedzialny Renata Matras licencja nr 6058, tel. [dane ukryte]
Zdjęcia poglądowe zapraszam do obejrzenia nieruchomości w terenie


Nieruchomości i urządzenia

w rozmowie prywatnej


Wsparcie posprzedażowe

oczywiście wsparcie gwarantowane


Powód sprzedaży

powód sprzedaży w rozmowie prywatnej

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków