Nieruchomość, hala i teren z suwnicą  • Cena sprzedaży: 1 350 000 zł
  • Dodatkowe opłaty: –/mies.
  • Powierzchnia:
  • Pomieszczenia:
  • Kondygnacje:

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest teren zlokalizowany przy drodze wojewódzkiej, w mieście powiatowym. W jego skład wchodzi kilka działek:
- trzy przylegające do siebie budynki poprodukcyjne,
- jeden obiekt po magazynie (bez dachu, do remontu lub rozbiórki, może mieć zastosowanie jako plac składowy albo parking - pow. ok. 600 m kw.).
Możliwości rozwoju:
W studium oznaczone jako miejskie obszary wielofunkcyjne do wykorzystania na produkcję, handel, usługi, warsztaty, magazyny, biurowe, mieszkaniowe, turystyczne, itp.


Nieruchomości i urządzenia:
Całość 10.566 m kw. gruntu i 1.648 m kw. budynków produkcyjnych.
Teren jednym bokiem przylega do ulicy z której jest wjazd bezpośredni, jest ogrodzony siatka w metalowych ramkach na podmurówce
Plac narożny jest wybetonowany, stanowi ok. 2920 m kw. wzdłuż hal produkcyjnych teren również utwardzony betonem ok. 260 m kw.
Za halami znajduje się suwnica bramowa (udźwig 8 ton) z utwardzonym placem. Długość 150 m, powierzchnia placu pod suwnicą to 2800 m kw.
Dwie hale produkcyjne są parterowe, zbudowane z kamienia. Jedna, łącząca hale parterowe, jest piętrowa zbudowana z kamienia. W obrębie hal wydzielone pomieszczenia na warsztat i narzędziownię oraz pomieszczenia socjalne. Na jednej z hal suwnica udźwig 4,5 tony. Okna w metalowych ramach. Bramy wjazdowe metalowe. Posadzki cementowe.

Nieruchomość ma dostęp do:
- wody,
- kanalizacji,
- energii elektrycznej.
Teren przylega do ulicy wjazdowej do miasta.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków