Zakład produkcyjny produktów głęboko mrożonych • Cena: 2 200 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem wynajmu(sprzedaży) jest zakład produkcyjny głęboko mrożonych produktów żywnościowych. Zakład funkcjonuje na rynku ponad 20 lat, zdobywał wiele wyróżnień i nagród za swoje produkty zarówno z Ministerstwa Rolnictwa i Wsi, na targach i wystawach oraz konkursach „polska dobra żywność”. Asortyment produkcji to 14 rodzajów produktów: kluski śląskie, pyzy, pierogi, knedle, kopytka, kartacze, uszka, wszystkie z kilkoma rodzajami nadzienia.

Zakład produkcyjny położony jest w centralnej części Polski (województwo łódzkie), z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjno - logistycznym z innymi częściami kraju i z zagranicą. Niedaleko przebiega trasa szybkiego ruchu S8. Bardzo dobra infrastruktura drogowa zapewnia sprawną możliwość transportu produktów gotowych.
Sprzedaż obejmuje przedsiębiorstwo w składzie:
- budynki biurowe, produkcyjne, magazynowe, chłodnie (budynki w zwartej zabudowie),
- grunt o powierzchni 2555m2 kw.,
- maszyny produkcyjne stanowiące kompleksowe linię produkcyjne począwszy od przygotowania surowców, ich przetworzenia i kończąc na maszynach produkujących gotowe produkty (wykaz składowych maszyn i urządzeń dostępny do wglądu w trakcie spotkania ),
- kontrakty handlowe,
- ruchomości będące wyposażeniem przedsiębiorstwa (poczynając od wyposażenia biur, poprzez hale produkcyjne, szatnie, stan magazynowy surowców produkcyjnych oraz stan magazynowy produktów gotowych, kompleksowa infrastruktura technologiczna oraz instalacyjna).
- receptury produkcyjne naszych wyrobów z przeniesieniem prawa do ich własności na rzecz nowych nabywców,
- znak towarowy, handlowy przedsiębiorstwa,
- pełne kontakty z dostawcami surowców, oraz z odbiorcami produktów.

Cena za sprzedaż zakładu produkcyjnego, z liniami produkcyjnymi, maszynami, ruchomościami i nieruchomością gruntową z budynkami, halą produkcyjną i budynkami magazynowymi wynosi 2,2 mln zł.

Istnieje również możliwość innej współpracy.


Nieruchomości i urządzenia

Zakład położony jest w centrum miasta, na działce gruntu o powierzchni 0.26 ha. Powierzchnia budynków, w których przebiega produkcja to 1600 m kw.. Zakład posiada:
- magazyn pozwalający na przechowywanie do 80 ton produktów w temperaturze -20 st. C,
- laboratorium,
- pomieszczenia produkcyjne, biurowe, socjalne,
- własną kotłownię,
- system monitoringu z podłączeniem do internetu.
Firma posiada rozwinięty park maszynowy do produkcji i możliwość zwiększenia wielkości produkcyjnych, co za tym idzie zwiększenia przychodów z prowadzonego przedsiębiorstwa.
Nieruchomości na których położony jest zakład jak i budynki oraz maszyny są wyłączną własnością producenta.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków