Zakład Krawiecki z domem • Cena: 1 350 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 1992
 • Liczba pracowników: 12
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam lub wydzierżawię działający zakład krawiecki – szwalnię o powierzchni 250 m2 wraz z zapleczem socjalnym ( szafki BHP, jadalnia, kuchnia, łazienki) oraz domem o powierzchni 240 m 2 plus 120 m2 piwnicy w której urządzone są 2 oddzielne mieszkania z łazienkami i kuchniami oraz kotłownia opalana eko groszkiem, z możliwością zmiany kotła na gaz ziemny – gazem zasilana jest wytwornica pary która zasila pralnicę przemysłową, suszarkę bębnową oraz stoły prasowalnicze.

W domu znajduje się 5 sypialni, osobny salon o powierzchni 40 m (z którego można wyodrębnić 2 pokoje), kuchnia, jadalnia, 2 łazienki.

W zakładzie zatrudnionych jest aktualnie 12 pań które posiadają duże doświadczenie w wykonywanej pracy.

Aktualnie zakład współpracuję z zagranicznym kontrahentem który zdecydowany jest na kontynuację współpracy z nowym właścicielem lub najemcą.

Szczegóły finansowe dotyczące funkcjonowania firmy telefonicznie lub przy spotkaniu.
Powodem wycofania się z biznesu jest przejście na emeryturę.

Zakład wybudowany w roku 2001 roku z suporexu 24 cm, ocieplony styropianem o grubości 10 cm, dach ocieplony wełną mineralną, poszycie dachu – blachodachówka. Okna PCV, podjazd wyłożony kostką brukową.
Wysokość pomieszczenia zakładu 360 cm. Instalacja elektryczna miedziana. Wewnątrz ściany tynkowane tynkiem cementowo wapiennym i gładzone.

Dom wybudowany w 1992 roku z suporexu 24 cm plus 12 cm suporexu pomiędzy suporexem 5 cm wełny mineralnej, dach pokryty dachówką cementową barwioną, wewnątrz ściany tynkowane i gładzone.

Okna drewniane – do uszczelnienia lub wymiany, w wysokiej piwnicy znajduje się kotłownia, 2 mieszkania oraz część „przemysłowa” – pralnia z suszarnią i prasowalnią.
Na parterze przedsionek z którego jest wejście do jednej z sypialni, obszerny salon z kominkiem, korytarz z klatką schodową, łazienka z natryskiem, jadalnia i kuchnia z wyjściem na taras – ok 30 m2.
Na pierwszym piętrze są 4 sypialnie, przestronna łazienka z wanną i wyjście na strych. Strop ocieplony wełną mineralną.
Podłogi na parterze – panele a w łazience, kuchni i przedsionku płytki. Na pierwszym piętrze podłogi drewniane – częściowo deski, częściowo parkiet z litego drewna.
Obok domu murowany garaż o powierzchni ok 28 m2 z drewnianymi drzwiami.
Przed garażem i domem kostka brukowa oraz parking na kilka aut.
Na tyłach domu znajduje się ogródek warzywny z drzewami owocowymi – gruszka, jabłoń, czereśnia i winogron.


Nieruchomości i urządzenia

Hala produkcyjna wraz z całym wyposażeniem, dom, garaż , całość na działce ok 1500 m.


Wsparcie posprzedażowe

Tak - zakres do ustalenia.


Powód sprzedaży

Przejście na emeryturę.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków