ZajeBISTRO-nowy biznes z potencjałem • Cena: 20 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Dzień dobry,

Z bólem serca, ale z siły wyższej jesteśmy zmuszeni sprzedać portal internetowy do zamawiania jedzenia online. Sam model działania jest innowacyjny, a jednocześnie prosty. Nie jest to kopia Pyszne.pl, to tak słowem wstępu.

Portal w dwa miesiące lekkiego działania wygenerował blisko 40 tyś złotych obrotu, przy czym należy zaznaczyć, że portal ma spory potencjał, który nas po prostu przerósł. Potrzebne jest doświadczenie w prowadzeniu biznesu (ale nie gastronomiczne!), którego z trudem się przyznając - nie posiadamy, co też jest powodem sprzedaży biznesu z bardzo ciekawą prognozą. Za w/w sporym potencjałem stoi również fakt, że w szczytowej formie działania portal do godz 13.30 sprzedawał 200 posiłków i siłą wyższą byliśmy zmuszeni zatrzymywać przyjmowanie zamówień, ponieważ skala nas zdecydowanie przerosła i nie byliśmy gotowi na obsłużenie takiej ilości zamówień (nie spodziewaliśmy się, że może to przybrać aż takich rozmiarów).

Prowadzenie ZajeBISTRO nie wymaga posiadania doświadczenia w gastronomii (sami nie mieliśmy o tym zielonego pojęcia).

Cały model działania sprowadza się do nawiązania współpracy z kuchniami, najlepiej w całej Polsce (im więcej tym lepiej). Może to być zwykle bistro, może to być prestiżowa restauracja lub może to być zwykła firma cateringowa. To działa na zasadzie pośrednictwa, ale jednocześnie ZajebBISTRO jest sprzedawcą, dzięki czemu budujemy swoją własną markę i w przyszłości można to wykorzystać np. pod budowę własnej sieci kuchni pod szyldem ZajeBISTRO. Kuchnie chcą współpracować, ponieważ kuchniom się to opłaca. Nawiązanie współpracy z kuchnią sprowadza się do telefonu w stylu "damy dużo zamówień jeśli dacie dobre ceny". Drugą rzeczą jest pozyskanie kierowców do rozwożenia jedzenia, z którą również nie ma problemu. Z jednego ogłoszenia potrafi się odezwać kilkanaście kierowców.

Wraz ze sprzedażą biznesu przekazujemy wszelkie kontakty, zarówno do kierowców jak i do kuchni, z którymi nawiązaliśmy współpracę. Oczywiście przekazujemy także całe know-how i służymy pomocą i swoim doświadczeniem zarówno przed jak i po transakcji.

Portal ma duży potencjał, fajnie gdyby osoba kupującą gotowy biznes go czuła, wtedy wkładając niewiele pracy można zrobić z tego ogromnej skali, rentowny biznes na lata.

Proszę przekalkulować również rentowność biznesu uwzględniając iż z jednej kuchni w jednym mieście można zrobić śmiało 300 posilkow dziennie (ok. 60-70 zamówień) gdzie na jednym posiłku zarabia się 8-14 zł (z dostawą). Gdyby to przemnożyć chociaż przez 50 kuchni to wychodzą bardzo ładne liczby. Potencjał jest ogromny. O marketing raczej byłbym spokojny - tutaj sama nazwa robi robotę i przyciąga klientów, ale trzeba na pewno zadbać o strategie.

Wraz z portalem, domeną i wszelkimi kontaktami sprzedajemy również system dla kierowców i dla kuchni, w którym widzą zamówienia, a także swoje rozliczenia. System jest na tyle prosty, że nikt nigdy nie miał z nim problemu, a dzięki niemu w momencie gdy pojawia się nowe zamówienie do realizacji to kuchnia i kierowca dostają powiadomienie :) kierowcy widzą status na kuchni, jeśli zamówienie jest gotowe to mają info, że trzeba odebrać i zawieźć do klienta.

System jest w bardzo dużej mierze zautomatyzowany, a na konkretne potrzeby istnieje możliwość dostosowania systemu pod przyszłego przedsiębiorcę.

Zachecam serdecznie do kontaktu. Odpowiem na wszystkie pytania i bardziej szczegółowo rozwinę całą myśl o biznesie.

Cena nie podlega negocjacji. W porównaniu do tego co można osiągnąć stosunkowo niewielką pracą jest i tak znacznie zaniżona.

Zarówno sam portal ZajeBISTRO, panel administracyjny, system dla kierowców i system dla kuchni został napisany przez nas. Oczywiście w momencie zakupu przekazujemy pełne prawa autorskie do całości.

Wystawiamy FV.


Nieruchomości i urządzenia

proszę o telefon - udzielę więcej informacji


Wsparcie posprzedażowe

nasze wsparcie jest nielimitowane o każdej porze dnia i nocy


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków