Unikalny projekt gastronomiczny działający ponad 7 lat • Cena: 600 000 zł
 • Przychody: 730 000 zł
 • Dochody: 260 000 zł
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 4
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam świetnie prosperującą kawiarnię, znajdującą się w centrum Poznania niedaleko Starego Rynku. Kawiarnia działa nieprzerwanie od ponad 7 lat z dużą liczbą stałych gości oraz dobrze rozpoznawalną marką wśród turystów, których nigdy nie brakuje w okolicach startego miasta.

Nasza kawiarnia poza świetnej jakości kawą i ciastami ma bardzo dobrze rozwiniętą ofertę śniadaniową oraz lunchową. Dodatkowo oferujemy niszowy produkt trafiający w unikalnych gości o bardzo wymagających preferencjach żywieniowych. Wypracowaliśmy świetną jakość, dzięki której nasza renoma przyciąga gości spoza miasta. Sprawia to, że nasze produkty znajdują wielbicieli w różnych grupach odbiorców.

Mimo długich remontów w centrum i utrudnień związanych z komunikacją nasi Goście nadal z chęcią nas odwiedzają i spędzają swoje poranki. Z pewnością dodatkowym atutem jest perspektywa otwarcia nowego Starego Rynku, co bezpośrednio przełoży się na jeszcze większe obroty.

Razem z marką i całym know-how oferujemy cały sprzęt oraz wyposażenie potrzebne do dalszego funkcjonowania kawiarni. Dodatkowo przekazujemy umowy z dostawcami, kontakty handlowe etc. Ważnym elementem naszej oferty są doskonale rozwinięte media społecznościowe (Instagram 5 tys. obserwujących, Facebook 10 tys.) wizytówkę Google z dużą ilością opinii i wysoką oceną. Stronę internetową ze sklepem, auto dostawcze z reklamą.

Przekazywane przez nas know-how to komplet procedur, instrukcji i operacji.
Pełna książka z dokładnymi przepisami, żadne na „oko/do smaku” tylko konkretne gramatury, temperatury, czas i jasno opisane etapy, które łatwo delegować.

Nasz projekt jest ciekawą opcją dla kogoś, kto szuka unikalnego biznesu do swojego portfolio. Jak i kogoś, kto chce wejść w szeroko rozumianą branżę gastronomiczną bez zmartwień zarobkiem.

Zainteresowanym chętnie udostępnię zestawienia miesięczne, raporty, żeby nie być gołosłownym co do dochodowości biznesu.


Nieruchomości i urządzenia

Lokal o powierzchni 75 m2 składa się z:
- sali konsumpcyjnej (25 miejsc siedzących)
- kuchni, zaplecza, toalety
- zgoda plastyka miejskiego na ogródek (6-9 miejsc siedzących)


Wsparcie posprzedażowe

Poza przekazaniem niezbędnego know-how, wiedzy o specyfice rynku, kontaktów. Oferujemy indywidualne wdrożenie po przejęciu i przeszkolenie pracowników (jeżeli będzie potrzeba wdrożenia nowego zespołu).


Powód sprzedaży

Powodem sprzedaży jest sytuacja rodzinna, która zmusza nas do przeprowadzenia się, a to uniemożliwia nam dalsze rozwijanie i prowadzenie naszego projektu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków