Sklep WWW oraz marka sportowej odzieży premium dla kobiet • Cena: 82 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Idealny moment, aby wystartować z nową marką odzieży sportowej.
Ludzie wracają na siłownie, stroje sportowe, szczególnie sety sportowe to bardzo gorąca, na czasie i poszukiwana przez kobiety odzież.
Wyjątkowa jakość, włoskie tkaniny z oryginalną Lycrą w składzie (certyfikat oryginalności Lycra).

Szyte w Polsce według autorskiego projektu - pięknie leżą na sylwetce.
Unikalne kolory, trzynaście modnych, soczystych barw - w tym śliski czarny oraz matowy czarny - Klientki będą miały w czy wybierać!

Odzież z metkami, uprasowana, zapakowana w foliopaki, od razy można zacząć sprzedaż
Wyjątkowo opracowany graficznie koncept, zapamiętywalne, eleganckie nowoczesne logo/ logotyp.

Przepiękne zdjęcia modelek- na stronę oraz mnóstwo materiałów/ contenetu na reklamy, social media, marketing kilka niepublikowanych nigdzie sesji z przepięknymi, najlepszymi modelkami.

Ogromny potencjał marki do rozwinięcia!

Modne produkty najwyższej jakości.
Sklep na woocommerce, zero opłat miesięcznych.
Sklep postawiony w dwóch językach - polskim i angielskim!
Międzynarodowa domena- .com


Sprzedaję brand sportowej odzieży premium dla kobiet: koncept, logo, sklep internetowy, social media (IG 9 tys. obserwatorów, Facebook 490 obserwatorów), mnóstwo niepublikowanych materiałów: grafik/ zdjęć oraz samą odzież o wartości produkcyjnej 120 tys. złotych plus belki weluru na nową kolekcję np. luksusowych dresów. Konto IG: @rainboosport, strona sklepu: [dane ukryte].

Mój brand kierowałam na rynek zagraniczny, w szczególności USA. Pomimo ogromnych sukcesów, jak noszenia moich ubrań przez znane modelki oraz zakupy moich setów przez stylistykę dla Kim Kardashian (wiem obłęd!) z powodu ogromnych kosztów dalszych inwestycji na tamten rynek oraz braku czasu, aby zaistnieć na tamtym rynku, zaprzestałam działalność -prowadziłam wówczas i prowadzę nadal dwie marki kosmetyczne (i jest to temat mi bardzo bliski, na którym się znam, a odzież była czymś nowym, czego chciałam po prostu spróbować).

Przed nowym właścicielem stoi zadanie rozwinięcie marki na rynku polskim/lub i wedle uznania europejskim/światowym.

Odzież jest najwyższej jakości, starannie odszyta w polskiej szwalni, z szablonów mojego projektu, z najlepszych włoskich miękkich, oddychających tkanin producenta z Mediolanu w składzie z oryginalną LYCRĄ, logo w postaci złotych blaszek oraz złotego napisu wewnątrz top oraz leginsów.

Odzież wyprasowana, z metkami, zapakowane każdy oddzielnie w foliopak, można od razu sprzedawać.

Oferta zawiera:
- stronę internetową, prowadzoną w dwóch językach (PL, EN). Strona postawiona jest na silniku WOO COMMERCE (zero prowizji od sprzedaży) - najnowsza wersja. Trzeba przedłużyć jedynie domenę.
Nie płacą Państwo żadnego abonamentu za utrzymanie. Strona jest prosta w obsłudze, zintegrowana z wieloma systemami jak: bramka płatnicza, Google Analitycs itp.
- znak towarowy/ logo - księga znaku (wersja wektorowa logo)
- social media - konto na IG (9000 followersów), a także szablony odzieży, metki, dodatki, luksusowe pudełka prezentowe z logo marki, bibuła, metki, a przede wszystkim
- odszyta kolekcja odzieży: trzynaście nasyconych przepięknych kolorów setów sportowych czyliTOPY ORAZ LEGINSY z wysokim stanem rozmiary od XS do L (najwiecej w luksusowym czarnym matowym kolorze z grubej tkaniny elastycznej) szytą z najlepszych włoskich materiałów w składzie z oryginalną LYCRĄ.
Odzieży - setów (top plus leginsy) jest łącznie około 1000 sztuk kompletów.
Wszystkie kolekcje były uszyte wg mojego autorskiego projektu, z unikalnych jakościowo tkanin włoskich certyfikowanych i bezpiecznych, szyte pod Warszawą - Made in Poland!
- Pełen materiał marketingowy: pełna baza zdjęć (około 30 000 plików - do wykorzystania w social mediach etc. Materiału i kontentu do użycia macie Państwo z powodzeniem na kolejnych 12 miesięcy, jest tego bardzo dużo, zdjęcia świetnych fotografów premium.
- Oferuję też know-how i pomocną rękę na początek oraz przekazanie niezbędnych kontaktów (szwalnie, hurtownie, konstruktorzy, agencje, fotografowie, media i wiele innych).

Wartość fizycznych elementów, czyli samej odzieży, pudełek, metek etc. to koszt 120 tys. zł.
Drugie tyle to materiały graficzne i fotograficzne, sesje wykonane u najlepszych fotografów, z najlepszymi pięknymi modelkami, mnóstwo contentu na reklamy, na social media itp.

Zapraszam do kontaktu osoby naprawdę zainteresowane i gotowe na zakupu! Szanujmy wzajemnie swój czas 

CENA 66 000 zł netto

Proszę o kontakt OSOBY REALNIE ZAINTERESOWANE, szanujmy swój czas.

Najlepiej mające doświadczenie lub będące w stanie rozwinąć tego typu biznes. Jest to ogromna możliwość i potencjał dla kogoś, kto ma doświadczenie lub/ i umiejętnie to poprowadzi.

Zależy mi na czasie, cena do minimalnej negocjacji.


Nieruchomości i urządzenia

Jak wyżej.


Wsparcie posprzedażowe

Tak.


Powód sprzedaży

Prowadzenie dwóch innych firm, brak czasu, kierowanie marki tylko na zagraniczne rynki.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków