Rozpoznawalna sportowa marka odzieżowa i zautomatyzowany sklep online • Cena: 600 000 zł
 • Przychody: 1 100 000 zł
 • Dochody: 235 000 zł
 • Rok założenia: 2011
 • Liczba pracowników: 1
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferuję na sprzedaż aktywnie działającą markę odzieżową, specjalizującą się w odzieży sportowej, z ugruntowaną pozycją na rynku polskim i zarejestrowanym znakiem towarowym w całej Unii Europejskiej. Jesteśmy na rynku od ponad dekady, i przez ten czas udało nam się zbudować silną bazę lojalnych klientów. Marka była i jest wykorzystywana przez znane osoby ze świata sportu i show-biznesu.

Sklep Internetowy
Wysoce zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek internetowych. Sklep działa w sposób pozwalający na minimalizację pracy manualnej – system samodzielnie zarządza stanem magazynowym, prognozuje zapotrzebowanie na produkty oraz generuje faktury. Całość można obsługiwać jedną osobą, co obniża koszty związane z zatrudnieniem.

Magazynowanie
Cała logistyka magazynowa jest zewnętrznie outsourcowana - całość magazynowania i obsługi wysyłek przeprowadza zewnętrzny magazyn. Stan magazynowy na dzień dzisiejszy wynosi około 300000 złotych netto w cenach zakupu. W cenę marki i sklepu wliczona jest wartość towaru - cały stan magazynowy przechodzi na własność nabywcy.

Media społecznościowe i marketing
Baza fanów na social mediach to łącznie ok 70 000 osób . To gotowa platforma do komunikacji z klientami.

Bazy danych i kontakty
W cenę wliczona jest baza danych sklepów oraz potencjalnych odbiorców B2B, a także lista kontaktów do szwalni w Polsce i za granicą.

Prawa i licencje
Prawa do wzorów graficznych, które zostały stworzone przez lata, są w pełni przenoszone na nowego właściciela. To otwiera możliwość ich modyfikacji, rozwinięcia oraz nieograniczonego wykorzystania w przyszłości.

Wsparcie posprzedażowe
Po zakupie marki zapewniamy wsparcie w okresie przejściowym, aby umożliwić płynne przejęcie biznesu. Zakres wsparcia i jego czas do uzgodnienia.

Dodatkowe atuty
W skład pakietu wchodzą również, stale aktywne konto na Allegro, zdjęcia produktowe oraz z sesji, a także kanał na YouTube.

Potencjał rozwoju
Marka posiada duży potencjał do dalszego rozwijania, zarówno w kierunku poszerzenia asortymentu, jak i ekspansji na rynki zagraniczne.

Dla zainteresowanych możliwość uzyskania bardziej szczegółowych informacji po kontakcie. Załączone zdjęcia mają charakter ilustracyjny.

Cena marki wraz ze sklepem i zawartością magazynu to 600 000 zł netto.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

3 miesiące.


Powód sprzedaży

Zaabsorbowanie innymi działalnościami.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków