Sklep internetowy z art. spożywczymi i suplementami diety • Cena: 40 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Hej!
Sprzedam firmę zajmującą się sprzedażą żywności i suplementów diety dla osób na diecie ketogenicznej i wszystkich dietach nisko węglowodanowych. Produkty są również kupowane przez ogólnie osoby na diecie.

Produkty te cechują się bardzo dobrym składem i wyróżniającą się na półkach (zdjęciach) etykietą. Sprzedawaliśmy produkty również w sieci sklepów Max Xawier. Oczywiście wszystko jest w spójnym brandingu marki.

Średni przychód 2020-2022 to 12-15 000zł (bez b2b).
*W najlepszych miesiącach sprzedaż była 32 000 zł (bez b2b).
Marże minimalne to 50%. Bez reklam i innych czynności sprzedaż jest na poziomie 2000 zł miesięcznie.

Koszty jakie spółka ponosi to:
- kurier Inpost, abonament 300 zł netto,
- kurier DPD, abonament 110 zł netto,
- księgowość 200 zł netto.

Sprzedaż odbywa się przez stronę internetową, która jest dostosowana do aktualnych trendów. Cała strona jest w pełni zautomatyzowana, dzięki czemu ogranicza to czas pracy.

Posiadamy również konto Allegro z ponad 20 ofertami z bardzo wysokimi ocenami - jest zainteresowana firma, która chce się zająć sprzedażą produktów na allegro i chce mieć to na wyłączność. Poinformowaliśmy ją, że przekażemy do niej kontakt nowemu właścicielowi.

Jest również rozpisany i w pełni przez nas opłacony projekt na dofinansowanie. W momencie pojawienia się, firma za to odpowiedzialna będzie się kontaktować.
Towar na magazynie jest o wartości ponad 55 000 zł (po aktualnych cenach sprzedaży na stronie internetowej, jeszcze przed podwyżkami).

Do marki posiadamy Facebooka 2k obserwujących i Instagrama 5k obserwujących. Otwarte współpracę z influencerami i duże zainteresowanie. Posiadamy również ponad 700 zdjęć do prowadzenia social media. Są to zdjęcia produktów, również z modelkami.
Możliwość sprzedaży b2b. Sprzedawaliśmy w czterech sklepach online i sieci Max Xavier.

Możliwość spotkania się i obejrzenia magazynu/towaru, jak i spotkania się online. Magazyn znajduje się w Rumii, koło Gdyni.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Sprzedajemy tą firmę, ponieważ nie mamy czasu na zajmowanie się kilkoma firmami na raz. Mimo dużego potencjału ta firma nadal potrzebuje poświęcenia czasu, a tego niestety na ten moment nie mamy.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków