Sklep internetowy www.cookandhome.pl  • Cena: 45 000 zł
  • Przychody: 70 000 zł
  • Dochody: 25 000 zł
  • Rok założenia: 2017
  • Liczba pracowników: 0
  • Adres internetowy: Ukryty
  • Charakter działalności:
    • ▪ Handel
  • Zakres sprzedaży:
    • ▪ Całość firmy

Opis oferty

[dane ukryte] to profesjonalny sklep internetowy skierowany do Klientów zainteresowanych wyposażeniem kuchni, jadalni oraz dekoracją domu. Posiadamy w swojej stałej ofercie ok. 10 tysięcy artykułów głównie z wyposażenia kuchni i jadalni, marki światowe z wyższej półki takie jak: La Rochere, La Cafeterie, Creative Tops, Katie& Alice, Jamie Olivier, Josepf Joseph, Kilner, Leonardo, Tefal, Mason Cash, Pavoni,Price and Kensington i wiele innych.

Sklep oparty jest na profesjonalnym oprogramowaniu SOTE, zintegrowany w chwili obecnej z trzema hurtowniami, pliki z produktami aktualizują się raz dziennie. Nie posiadamy żadnych stanów magazynowych, wysyłka może odbywać się bezpośrednio od Importerów. Jesteśmy w trakcie negocjacja w sprawie zintegrowania systemu z kolejnym dostawcą z branży.

W SKŁAD OFERTY WCHODZI:
- know how,
- branding- logo, domena, materiały reklamowe,
- dostęp do szeregu dostawców z indywidualnym cennikiem,
- konto Allegro,
- konto Ceneo,
- konto Homebook,
- konto Facebook,
- konto Instagram,
- CRM,
- konto Google ADS z przetestowanymi reklamami,
- blog będący integralną częścią sklepu.

Wszystkie dane sprzedażowe oraz ruch dostępne w Google Analitycs. Sklep posiada regulaminy zgodnie z rozporządzeniem RODO. Oferuję szkolenie obsługi sklepu (bannery, dodawanie przedmiotów, edycja treści, wystawianie faktur, zamawianie produktów u importerów itp.)

System jest zintegrowany z firmą kurierską i automatycznie wystawia listy i dokumenty przewozowe dla kuriera. W sklepie ukryte są dodatkowe kategorie produktów, w każdej chwili można je opublikować a także poszerzać dowolnie asortyment. Sklep powstał zgodnie z wszelkimi zasadami sztuki, półtora roku trwało jego rozwinięcie do oferowanej formy i portfolio asortymentu.

Podana kwota jest kwotą netto doliczam 23% VAT.
Wystawiam fakturę VAT.

Sklep w fazie intensywnego rozwoju.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

20 h szkolenia z podstawowych funkcjonalności CMS, tworzenia materiałów reklamowych, wpisów w social media, obsługi klienta etc.


Powód sprzedaży

Wyjazd za granicę.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków