Marka produkująca namioty tipi i nie tylko, z własną szwalnią • Cena: 750 000 zł
 • Przychody: 4 500 000 zł
 • Dochody: 1 000 000 zł
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Marka jest już na rynku od 9 lat, posiadamy certyfikaty bezpieczeństwa tkanin, a także produktów (takie jak CE) i znak zarejestrowany w Euipo.

Naszym głównym produktem są namioty tipi, ale szyjemy także inne dekoracje pokoju dziecięcego. Mamy kontrahentów z Europy oraz z Anglii, z którymi stale współpracujemy i B2B stanowi 70 procent całej sprzedaży. Pozostałe 30 procent to sprzedaż do klientów detalicznych. Mamy wypracowane konto na Allegro (same pozytywne komentarze), sklep internetowy, pozytywną opinię na Google i jest to szczera ocena jakości naszych produktów i tego ile serca wkładamy w obsługę każdego klienta.

Chcę sprzedać firmę, ponieważ zarządzając nią, stworzyłam oprogramowanie, którym dystrybucja chce się zająć. Przykro jest mi sprzedawać tak cudowną markę, szczególnie widząc, że klienci do nas wracają, ale muszę się przyznać, że straciłam już pasję do projektowania, śledzenia trendów i chcę zająć się tym o czym zawsze marzyłam-programowaniem produktów cyfrowych.

Cena w ogłoszeniu jest to całkowita za szwalnię wraz z maszynami, wyposażeniem oraz pracownikami, firma nie ma udziałowców, ani zadłużeń. Możemy domówić kwestie mentoringu osoby przejmującej szwalnię, a także zostawienie oprogramowania w firmie w zamian za używanie tego w celach reklamowych.

Największe wartości firmy to:
- Baza kupujących B2C, w dropshippingu, a także w hurcie, gromadzona przez 9 lat.
- Certyfikaty i baza kontrahentów sprzedających certyfikowane półprodukty na wypracowanych niskich stawkach negocjowanych od lat.
- Sklep internetowy na platformie Prestashop wraz z serwerem.
- Maszyny, które zakupowane były nowe i nie są starsze niż 5 lat.
- Bazy grafik zlecanych do druku, projektów, szablonów wraz z opisem technicznym produktów. - Bazy zdjęć i filmów (większość nawet jeszcze nieopublikowanych) z sesji zdjęciowych z dziećmi.
- Zgrany zespół pracowników.
- Kanały social media.
- Wypracowana opinia marki o najlepszej jakości produktów.
- Bardzo niski procent zwrotów i reklamacji mniejszy niż 1%.


Nieruchomości i urządzenia

Maszyny do szycia, wózek widłowy, bus transportowy, pomponiarka, stoły i urządzenia do krojenia tkanin i pakowania. System ogrzewania hali oraz wyposażenie biura.


Wsparcie posprzedażowe

Mentoring oraz oprogramowanie, które zostało utworzone do przekazywania szybkiego feedbacku z produkcji i welbeingu pracowników (w zamian za możliwość umieszczenia w reklamie).


Powód sprzedaży

Przebranżowienie się CEO.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków