Salon kosmetyczny Warszawa • Cena: 225 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2022
 • Liczba pracowników: 8
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż gotowy biznes.

*Lokalizacja - Warszawa, w okolicach Ronda Daszyńskiego. W otoczeniu budynków mieszkalnych i centrów biznesowych. Naprzeciwko salonu ukończone kolejne centrum biznesowe, które powodują jeszcze więcej potencjalnych klientów. W pobliżu salonu znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe.

*Jak długo działa salon? - Salon działa 2 lata. Ocena w Google 4,9, Booksy 4,9 (750+ opinii). Baza klientów około 3000 osób. W ciągu 2 lat udało się uzyskać dobrą pozycję na rynku. Remont był zrobiony 2 lata temu - wykonane pod własne zapotrzebowanie.

*Jakie usługi w salonie? - Wszystkie rodzaje manicure, przedłużanie rzęs, wizażystka/ brow artist, makijaż permanentny. Aktualnie salon posiada 7 miejsc pracy (potencjalnie można zwiększyć do 10).

*Co z pracownikami i materiałami? - Zespół mistrzów z Ukrainy i Białorusi. Wszyscy mówią po polsku, jest też administrator, który jest również zorientowany w większości procesów biznesowych. Przekażemy bazę dostawców i kontakty pod klucz od stolarza do urzędników, którzy wydają pozwolenia na pracę.

*Co jest wliczone w cenę sprzedaży? - Całkowicie wszystko, co jest w salonie, z meblami, materiałami, narzędziami, promowanymi sieciami społecznościowymi, ekspres do kawy itp. Również wliczona w cenę jest kaucja około (22,000zł /5500$), która będzie należeć do nowego właściciela.

*Jaki jest metraż salonu? - W salonie 75m2. Miejsce oczekiwania na klienta, strefa rzęs, brwi/makijażu/ strefa manicure i pedicure, tualet, magazyn z kuchnią i strefa sanitarna.

*Przypominam również, że od 01.04.2024 stawka VAT dla salonów kosmetycznych 8% - co nie może nie cieszyć przedsiębiorców w tej branży

*Powód sprzedaży? - Przeprowadzka do Hiszpanii.

*W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny w dowolnym momencie


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Po sprzedaży w ciągu miesiąca jesteśmy gotowi pomóc w procesach, aby nowy właściciel płynnie wszedł (jeśli będzie taka potrzeba).


Powód sprzedaży

Przeprowadzka do Hiszpanii.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków