Salon Kosmetyczny i Medycyny Estetycznej w Warszawie • Cena: 350 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2011
 • Liczba pracowników: 5
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

PRZEDMIOT OFERTY
Sprzedam bardzo dobrze prosperujący Salon Urody i Medycyny Estetycznej w Warszawie (rok założenia: 2011) o ugruntowanej pozycji na rynku, z bazą klientów, rozwiniętymi mediami społecznościowymi, bardzo dobrymi opiniami klientów (FB, booksy, google)
Przedmiotem oferty są: model biznesu z cesją praw do nazwy, www, FB, Instagramu, bazy klientów oraz ruchomości w postaci mebli, wyposażenia technicznego, kosmetyków. Salon nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Proces zmiany właściciela firmy nie powinien wpłynąć na funkcjonowanie i renomę salonu. Nowy właściciel może kontynuować strategię firmy i z sukcesem nadal rozwijać salon.

LOKALIZACJA
Prestiżowa część Mokotowa, w pobliżu Galerii Mokotów. Salon mieści się na parterze, w ciągu handlowym przy jednej z głównych ulic w bezpośrednim kontakcie ze strefą chodnikową. Na całej szerokości posiada szklane witryny.

OPIS OFERTY
Łączna powierzchnia to: 50 m2 składająca się z 5 pomieszczeń: 2 gabinety, open space z recepcją i strefą manicure (2 stanowiska), pomieszczenie socjalne, toaleta. Całość klimatyzowana (3 niezależne jednostki). Salon nie wymaga remontu, gabinet są w pełni wyposażone gotowe do pracy.

HISTORIA / DOKONANIA
Klinika istnieje na rynku od ponad 11lat i przez ten czas stała się miejscem znanym w okolicy, cieszącym się bardzo dobrą renomą i opiniami klientów (Google - 5.0, Moment.pl/ Booksy – 5,0; FB – 4,9).
Posiada bazę stałych klientów z wieloletnimi relacjami, która rozbudowywana jest każdego miesiąca (główne źródło pozyskiwania nowych klientów to rekomendacje, reklama skierowana na pozyskiwanie klientów lokalnie – online: kampanie na FB, Moment Premium/Booksy boost i offline – gazetki/ulotki, reklama zewnętrzna).

ZAKRES USŁUG
Praca w Klinice oparta jest na wyselekcjonowanych markach kosmetycznych, zestaw zabiegów jest przemyślany i dopasowany do różnorodnych potrzeb. Zespół na bieżąco podnosi kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i targach branżowych, śledzi trendy i nowości, by na bieżąco uzupełniać ofertę wraz z potrzebami klientek oraz w poszukiwaniu wysokomarżowych, modnych zabiegów.
Zakres świadczonych usług: pielęgnacja dłoni i stóp, zabiegi kosmetyczne (twarz, ciało), zabiegi aparaturowe (twarz, ciało), depilacja laserowa, masaże (ciało i kobido), makijaż permanentny, medycyna estetyczna.

PERSONEL
Kosmetolog z tytułem magistra, kosmetyczka, specjalista medycyny estetycznej, masażystka.

WYSOKIE OCENY KLIENTÓW
Klienci doceniają Klinikę za jakość wykonanych usług, holistyczne podejście do klientów, profesjonalny i zaangażowany zespół, tworzący miejsce od początku jego istnienia, kameralny klimat i świetną atmosferę.

WYPOSARZENIE TECHNICZNE
IPL, endermologia, Vectus Palomar, Radiofrekwencja mikroigłowa i bezigłowa, oxybrazja, oczyszczanie wodorowe, dermapen, mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, frezarka z pochłaniaczem, wirówka laboratoryjna do osocza bogatopłytkowego, lampy kosmetyczne, meble kosmetyczne, 2 łóżka elektryczne kosmetyczne.
Wyposażenie w meble oraz biurka do manicure i regał z ekspozycją kosmetyków i lakierów (robiony na zamówienie).
Autoklaw marki Enbio (do sterylizacji, nowoczesny, szybki max. czas sterylizacji 15 min).
Telewizor LCD.
Recepcja: (Komputer, drukarka, terminal płatniczy)
Dodatkowo:
- Baza klientów: ponad 2000 rekordów.
- Strona WWW (z wykupiona domeną) + FB + Instagram
- System zarządzania firmą i relacjami z klientami (booksy - 1000 opinii średnia 5.0).

SZCZEGÓŁY OFERTY
Za uzgodnioną cenę oferuję przejęcie:
• umowy najmu na bardzo atrakcyjnych warunkach.
• logotypu oraz wszystkich znaków marki
• Strony internetowej, profilu na FB i Instagramie, numeru telefonu, zdjęć miejsca, zabiegów i personelu
• umów z pracownikami i współpracownikami – 3 pracowników etatowych (2 kosmetologów, 1 kosmetyczka) i 3 na umowach BtB (specjalista medycyny estetycznej, linergistka, lekarz medycyny estetycznej, masażystka) - zaangażowany i godny zaufania zespół, związany z miejscem to duża wartość oferty
• pełnego wyposażenia salonu i sprzętu, zapewniającego wykonywanie zabiegów z bogatej oferty (m.in IPL, Vectus, RF mikroigłowa i bezigłowa, endermologia, Geneo, oksybrazja, infuzja tlenowa, mezoterapia).
• produktów profesjonalnych i detalicznych na stanie (wartość ok. 40 000 zł)
• Bazy klientów – obecnie w bazie 2,6 tys. rekordów, historia relacji i zabiegów (dostępne dane o wydatkach, wizytach, obrotach w systemie do zarządzania salonem)
• Know-how, bazy dostawców z relacjami i dobrymi warunkami współpracy.

CENA
350 000zł netto (koszt inwestycji – odstąpienia działającego gabinetu/płynnego przepięcia na nowego właściciela, osiąganie przychodów i zysków od pierwszego dnia po przejęciu.
Wystawiam fakturę VAT.


Nieruchomości i urządzenia

ZDJĘCIA SALONU, PEŁNA LISTA WYPOSAŻENIA ORAZ POZOSTAŁE SZCZEGÓŁY OFERTY dostępne na priv dla zainteresowanych.


Wsparcie posprzedażowe

Nowemu właścicielowi zapewnię przeszkolenie z procedur zabiegowych, obsługi urządzeń jak i prowadzenia salonu.


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków