Salon Kosmetyczny w Warszawie - specjalizacja rzęsy, makijaże permanetne. Niski czynsz lokalu 70m • Cena:
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2017
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam profesjonalny, w pełni wyposażony i funkcjonujący salon kosmetyczny - rzęsy, makijaże permanentne oraz inne usługi w Warszawie, działający od 2017 roku.
Lokal ma powierzchnię 70 m2, plus przylegający do niego magazyn o pow. ok 6 m2 oraz przylegający piękny i częściowo zadaszony taras o powierzchni około 40m2. Salon mieści się w nowoczesnym budynku oddanym w 2018 roku przy ulicy Hynka. Lokal został wyremontowany zaraz przed Pandemią.

Salon składa się z otwartego korytarza z przestrzenią open space z wejściem do łazienki. W przestrzeni tej znajduje się poczekalnia, recepcja oraz duża przestrzeń zabiegowa z dwoma stanowiskami do wykonywania rzęs podzielonymi kotarami oraz możliwość 3 miejsca lub adaptacji pod paznokcie. Przestrzeń ta zajmuje około 50 metrów.
Dodatkowo posiada wydzielony gabinet na inne zabiegi wymagające intymności. Salon posiada również wydzielone pomieszczenie socjalne.
Lokal jest bardzo wysoki (w najwyższym punkcie 3.40m) oraz jest bardzo widny, gdyż wyjście na taras jest od strony południowej i jest przeszkolone.
Całość jest ogrzewana poprzez ogrzewanie podłogowe. Koszty są bardzo niskie, gdyż budynek jest nowoczesny, docieplony, a całe oświetlenie jest w technologii LED.

Wykończony jest w wysokim standardzie z elementami betonu architektonicznego, mebli tapicerowanych na zamówienie oraz innych jak np. recepcja (kupiona za 7000 zł).

W tej cenie jest również bardzo duża strona fanpage na portalu facebook (6800 realnych obserwujących, nazbieranych po współpracy z osobami publicznymi).

Możliwość przejęcia umowy najmu, która jest bardzo korzystna. Czynsz to jedynie 3000 zł za 70m lokalu oraz 40m tarasu do adaptacji przy ul. Łopuszańskiej na przeciwko Modo. Czynsz jest w cenie netto, jednak istnieje możliwość płacenia kwoty netto jeśli jest to działalność i wynajmie się na osobę prywatną.

W skład ceny wchodzi :
- salon ( możliwość sprzedaży przedsiębiorstwa lub innej formie odstępnego ) wraz z pełnym wyposażeniem.
- ogromna baza klientek
- przeszkolenie z prowadzenia salonu.
- wyposażenie

Lokal posiada :
- dwa wyposażone stanowiska do przedłużania rzęs ( lub innych zabiegów) oraz możliwość stworzenia 3 do rzęs lub paznokci
- wyposażone pomieszczenie socjalne
- recepcja
- poczekalnia
- 2 prywatne miejsce parkingowe ( plus dużo miejsc parkingowych przed budynkiem )

Salon jest nowoczesny, czysty i elegancki. W salonie jest miejsce na manicure. Zatrudniona jest pracownica, która jest wykwalifikowana i współpracuje z nami do lat.
Cena do niewielkiej negocjacji.
Możliwość zakupu również bliźniaczego salonu w Tomaszowie Mazowieckim, w którym pracują dwie pracownice (jedna pełni funkcję managera) i salon praktycznie prowadzi się sam od 2017 roku.Nieruchomości i urządzenia

Wyposażenie salonu


Wsparcie posprzedażowe

Przekazanie wszelkich informacji dotyczących prowadzenia działalności i wsparcie merytoryczne


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków