Salon kosmetyczny w Warszawie • Cena: 150 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Szanowni Państwo,
Mamy do odstąpienia salon kosmetyczny w bardzo oryginalnej i rozpoznawalnej lokalizacji. Jego atutem jest to, że jest inny niż wszystkie, wykonany z niezwykłą starannością o detale w stylu loftowym z nutą glamour. Znajduje się w klimatycznej lokalizacji. Nasz salon ma duszę i ogromny potencjał by stać się topowym miejscem na mapie Warszawy.

Salon mieści się na Ursynowie, blisko SGGW, Wilanowa. Został otwarty w listopadzie 2019 roku. Projekt salonu wykonała rozpoznawalna w Polsce projektantka specjalizująca się w projektowaniu salonów kosmetycznych. Przy tworzeniu projektu wzięliśmy pod uwagę najnowsze trendy: marmurowa recepcja, meble robione na wymiar, gabinety zabiegowe, oraz do makijażu oraz stylizacji oprawy oka za szklaną ścianą. Ponad to salon posiada cztery stanowiska do manicure, dwa stanowiska do pedicure na specjalnie przygotowanej do tego sofie. Poczekalnię, łazienkę, kuchnię dla pracowników i pomieszczenie socjalne.

W salonie do tej pory oferujemy: manicure, pedicure, zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy, stylizacje oprawy oka (laminacja brwi, laminacja rzęs, henna brwi, depilacja klasyczna twarzy oraz ciała, depilacje laserową, zabiegi na twarz i ciało, makijaż okazjonalny.
Wszystkie strefy salonu są wydzielone tak aby zapewnić klientom komfort i najwyższy standard, a także zapewnić pełny komfort i dyskrecję.

Salon tak naprawdę przez kilka miesięcy pracy zyskał bardzo dużo stałych klientów, ciagle witamy nowe twarze. Obecnie w salonie pracuje
1 osoba: stylistka paznokci,
2 osoba: wizażystka, kosmetolog, stylistka brwi i rzęs.

Lokal jest wynajmowany w pięknej, świeżo oddanej lokalizacji. Miejsce dopiero się rozwija, obok jest ogromne osiedle. Z nieoficjalnych informacji wynika, że powstanie jeszcze inne. W promieniu kilku kilometrów nie ma żadnego salonu kosmetycznego (informacje od dostawców, wykaz firm w google maps). Ponadto, nasza umowa wyklucza by w całym obiekcie - 19 lokali - nie mógł powstać drugi biznes o tym samym typie działalności, przez co zapewniliśmy sobie wyłączność na tym terenie.


Na cenę skłąda się:

-baza klientów
-recepcja (recepcja ze spieku kwarcowego wykonana na zamówienie, fotel, drukarka, zamykane szafki pod biurko, gablotka na kosmetyki)
-stół do manicure- (4 stanowiska , wysokie biurka z krzesłami typu choker, lakiery, jednorazowe produkty, lampa UV, frezarka, produkty do manicure tytanowego, produkty do manicure hybrydowego oraz żelowego)
-stanowisko do pedicure (dwa stanowiska, dwie umywalki, lampy.
-wyposażenie kuchni (meble +małe agd)
-łazienka z prysznicem (prysznic, dwa lustra, umywalka, komoda)
-gabinet makijażowy/stylizacja oprawy oka (krzesło, konsola, lustro specjalistyczne, kosmetyki, sprzęt do wosku, jednorazowe rzeczy, komoda z umywalką, lampa pierścieniowa)
-gabinet zabiegowy (fotel elektryczny, zabiegowy, komoda z umywalką, autoklaw, jednorazowe produkty, lampa pierścieniowa, szklana ściana)
-poczekalnia (dwa fotele, stolik, gazetnik, stojak na parasole, wieszak, ławka tapicerowana)
-strona fb
-instagram około 8000 tys. obserwatorów
-dostęp do oprogramowania
-ocena salonu na booksy 5.0/5
-ocena na google 5.0/5
-wykupiony projekt strony www

Koszt odstępnego to 160 000 tysięcy do negocjacji


W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, oczywiście wyślemy również zdjęcia osobom zainteresowanym.


Nieruchomości i urządzenia

150 000


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Inne biznesy, inne plany na przyszłość

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków