Salon Fryzjerski przy ul. Kościuszki obok CH Renoma • Cena: 137 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2017
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam/Odstąpię Salon Fryzjerski przy ul. Kościuszki obok CH Renoma.
Oferujemy na sprzedaż gotowy biznes, firmę jako całość, z wypracowaną marką. Salon posiada dużą bazę aktywnych klientów, nowoczesną stronę internetową, specjalistyczny sprzęt, luksusowe wnętrze, reklamy zewnętrzne.
Umiejscowiony na fasadzie biznes centrum, uczęszczany trakt oraz wielkie przeszklone witryny powodują świetną ekspozycję elegancko wykończonych wnętrz salonu.
Od początku działalności cieszy się bardzo dobrą opinią i rozpoznawalnością na rynku. Salon powstał z pasji do piękna. Zapewnia kompleksowy zakres usług fryzjerskich, włączając w to fryzury na specjalne okazje, zabiegi odżywcze i pielęgnacyjne, modelowanie, make up, oraz relaksujące masaże. Pomagamy uporać się także z problemami skóry głowy - wykonujemy badania trychologiczne, zabiegi lecznicze i pomagamy zadbać o właściwą suplementację. Słowem, oferujemy wszystko, by włosy były zdrowe, a fryzura idealnie dobrana do potrzeb.
Powierzchnia użytkowa lokalu to ok. 95 m kw. Przestronna, estetyczna sala główna 60 m kw (wysokość sufitu 4,2m) ze strefą recepcyjną, gabinet ze stanowiskiem do masażu, kuchnia, szatnia. Wśród urządzeń - Trychologiczna camera - wideodermatoskop to sprzęt z najwyższej półki, wprost od włoskiego producenta urządzeń dermatologicznych i trychologicznych, firmy Dermotricos wartością 30 tys., oraz urządzenia fryzjerskie z najwyższej półki od angielskiego producenta GHD.
Oferowany Salon to jakość i indywidualne podejście do klienta, wykorzystanie wyłącznie francuskich i włoskich, profesjonalnych kosmetyków marki LA Biosthetique, O'Rising.
W ramach odstępnego kupujący na własność nabywa pełne bogate wyposażenie kosmetyczne, urządzenie trychologiczne - MICROCAMERA (opcjonalnie), urządzenia fryzjerskie z najwyższej półki od angielskiego producenta GHD, komplet kosmetyków profesjonalnych i do odsprzedaży, umeblowanie (meble wykonane na zamówienie), oświetlenie, program do zarzadzania salonem, kaseton reklamowy, prawo do nazwy, prawo do strony www oraz firmowego Facebook i Instagram. Serdecznie zapraszam na prezentacje.


Nieruchomości i urządzenia

Wyposażenie kosmetyczne, urządzenie trychologiczne - MICROCAMERA - wideodermatoskop to sprzęt z najwyższej półki, wprost od włoskiego producenta urządzeń dermatologicznych i trychologicznych, firmy Dermotricos wartością 30 tys. (opcjonalnie), urządzenia fryzjerskie z najwyższej półki od angielskiego producenta GHD, komplet kosmetyków profesjonalnych i do odsprzedaży, umeblowanie (meble wykonane na zamówienie), oświetlenie, program do zarzadzania salonem, kaseton reklamowy, prawo do nazwy, prawo do strony www oraz firmowego Facebook i Instagram.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Planowana zmiana miejsca zamieszkiwania.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków