Restauracja Romanesco • Cena: 120 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Restauracja ROMANESCO – odstąpienie biznesu w wynajmowanym lokalu.
Restauracja działa prężnie od 6 lat, w tamtym roku lokal przeszedł remont (malowanie, wymiana mebli, dekoracji) więc wszystko jest stosunkowo nowe i świeże. Lokal specjalizuje się w kuchni polskiej i europejskiej, która cieszy się dużą popularnością i przyciąga Gości z okolicznych większych miast. Koniecznością jest też przygotowanie się na Gościa niemiecko i anglojęzycznego. Poza serwisem świetnych dań, jest to miejsce na spotkanie przy kawie i ciastku oraz by usiąść na wieczornego drinka. Klimat lokalu sprzyja romantycznym spotkaniom jak i organizacji eleganckich przyjęć.
Popularność zdobyta latami ciężkiej pracy można zaobserwować w social mediach tj. Facebook, Instagram, Google. Oceny i opinie są bardzo entuzjastyczne (chętnie odstąpimy dostęp do kont dotychczas prowadzonych).

Restauracja mieści ok. 30 miejsc plus w okresie wiosenno – letnim dodatkowo na zewnątrz jest ok 30 miejsc. Ogródek posiada zadaszenie i jest ogrodzone donicami, które wiosną piękne eksponują zasadzone kwiaty.

Możliwość prowadzenia restauracji nadal pod tą samą marką – co ciągnie za sobą długoletnie współprace z lokalnymi firmami (np. cateringi, imprezy firmowe, obsługa eventów). Oferujemy pełną pomoc przy przekazaniu restauracji, przekazanie całej wiedzy oraz wszystkich niezbędnych kontaktów do dostawców. Kupujesz gotowy, dobrze prosperujący biznes (wgląd do raportów, KPiR).

Więcej szczegółów chętnie przekażemy podczas spotkania. Kontakt pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu.


Nieruchomości i urządzenia

Oferta odstępnego obejmuje:
- Restaurację,
- Kuchnię,
- Magazyn,
o umeblowanie lokalu oraz ogródka (krzesła stoły, dekoracje),
o Wyposażenie kuchni (sprzęty, garnki, itd.),
o klimatyzacja,
o wentylacja,
o system nagłośnienia,
o system monitoringu ze zdalnym dostępem,
o dostęp do social mediów wraz z dobrymi zasięgami.


Wsparcie posprzedażowe

Oferujemy pełną pomoc przy przekazaniu restauracji, przekazanie całej wiedzy oraz wszystkich niezbędnych kontaktów do dostawców.


Powód sprzedaży

Decyzja o rezygnacji związana jest z osobistymi decyzjami związanymi z rozwojem i zmianą planów życiowych.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków