Restauracja i Hotel nad jeziorem, przy drodze Poznań - Bydgoszcz • Cena: 1 590 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2011
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

RESTAURACJA + HOTEL + MIESZKANIE SŁUŻBOWE
PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCY LOKAL GASTRONOMICZNY
JEDYNY TAKI OBIEKT PRZY TRASIE S5 POZNAŃ-BYDGOSZCZ
INWESTYCJA Z DUŻYM POTENCJAŁEM W ATRAKCYJNEJ CENIE

IDEALNA LOKALIZACJA NA ROZWÓJ (spore zaplecze kuchenne i magazynowe oraz duża działka przy głównym szlaku komunikacyjnym doskonała na rozbudowę np. bazy noclegowej lub rozwój w kierunku garmażeryjnym).

Sprzedam prężnie działający zajazd o powierzchni użytkowej 872 m2 położony na działce o powierzchni 5400m2 (działka w pełni zagospodarowana: plac zabaw dla dzieci, liczna zieleń, dwie altany ogrodowe, z których jedna w okresie letnim pełni rolę „ogródka restauracyjnego”, chodniki, utwardzone parkingi, garaż na dwa samochody, system automatycznego podlewania).
Lokalizacja nieruchomości jest niewątpliwie jej atutem: 10km od Gniezna, 30km od Wrześni, 60km od Bydgoszczy, 60km od Poznania, bezpośrednio przy drodze S5 (trasa Poznań-Bydgoszcz), zjazd węzłem, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych i malowniczego jeziora.

Parter budynku to sala restauracyjna o powierzchni 200m2, toalety, zaplecze kuchenne, pomieszczenie socjalne i gospodarcze. W części piwnicznej znajduje się Sala Barowa z własnymi toaletami, osobnym wejściem, pomieszczenie kotłowni, pralnia, magazyny. Istnieje możliwość zaadaptowania pozostałych pomieszczeń na siłownię, salę multimedialną lub dodatkową kuchnię. Piętro budynku to część hotelowa składająca się z siedmiu pokoi z łazienkami oraz mieszkanie służbowe (salon z jadalnią i kuchnią, dwie sypialnie, gabinet, garderoba, łazienka z toaletą).

Zajazd cieszy się doskonałą opinią (3,5tys. polubień na Facebooku). Oprócz codziennej działalności restauracyjnej oferuje organizację imprez okolicznościowych takich jak wesela, chrzciny, jubileusze itp. Prowadzimy również działalność hotelową (nasza baza noclegowa cieszyła się dużym zainteresowaniem i w roku 2020 została wysoce oceniona przez osoby korzystające z portalu booking).

Cena: 1 590 000zł netto (do negocjacji).

Bierzemy pod uwagę również zamianę ( odpowiednie rozliczenie) na działkę inwestycyjną 5000 - 10000 m2 w promieniu 20km od miejscowości Rogowo Żnińskie lub gotowe budynki nadające się pod hale produkcyjne od 1000 do 2000m2 powierzchni. Tylko powiat Żniński.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1.


Nieruchomości i urządzenia

Budynek sprzedawany z wyposażeniem. Gotowy do przejęcia i dalszego prowadzenia działalności.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków