Prosperujący hotel, restauracja, sklep i stacja benzynowa • Cena: 4 200 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2006
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Zapraszam do zakupu nieruchomości znajdującej się w miejscowości Lalin, przy  drodze wojewódzkiej nr 886, na trasie Rzeszów- Bieszczady,  oddalona 8 km od Brzozowa i 13 km od Sanoka w woj. podkarpackim. W skład nieruchomości wchodzi budynek i urządzenia stacji paliw wraz ze sklepem,  restauracja z zapleczem oraz budynek hotelowy.   Całość położona na 1,6 ha działce (nr 58/2 ).
Niewątpliwym atutem nieruchomości jest położenie przy DK 886,  droga ta skraca przejazd z centralnej części województwa podkarpackiego w Bieszczady. W miesiącach letnich przez Sanok w ciągu doby przejeżdża ok. 26 tys. pojazdów co daje znakomity potencjał dla przyszłego inwestora. 


Nieruchomości i urządzenia

Na stacji benzynowej znajdują się trzy dystrybutory sześciowężowe oraz jeden LPG, z zadaszeniem na konstrukcji stalowej. Stacja Paliw rozpoczęła działalność w roku 2009 i od początku swojej działalności stacja jest partnerem firmy Slovnaft. Na terenie nieruchomości dodatkowo znajdziemy parking dla samochodów osobowych, ciężarowych oraz autokarów. W głównym budynku stacji znajduje się całodobowa przestrzeń handlowa ( "Nasz sklep" ) wyposażona w  regały oraz szafy chłodnicze.
W budynku znajdują się łazienki i toalety dla podróżnych i gości, a całość obiektu posiada monitoring przemysłowy oraz instalację alarmową.

Cała nieruchomość składa się z dwóch brył. W pierwszej bryle znajduje się sklep, restauracja z ogródkiem piwnym oraz kuchnia, natomiast druga bryła to część hotelowa. Część hotelowa może przyjąć jednorazowo 23 osoby w 9 pokojach, natomiast sala weselna,  charakteryzująca się nowatorską stylistyką, doskonałą kuchnią oraz niepowtarzalnym klimatem, dostosowana jest do organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć nawet do 140 osób. Główna sala jest przestronna, jasna, doświetlana przez liczne okna, natomiast mniejsza sala to urokliwy zakątek, gdzie przy regionalnych potrawach i napitkach, każdy znajdzie chwilę dla siebie, grona przyjaciół lub  zorganizuje spotkanie biznesowe z dala od zgiełku w spokojnej, dyskretnej atmosferze.  Sale są wyposażone w dwa niezależne systemy nagłośnienia oraz klimatyzację. Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęty niezbędne do tej działalności ( lodówki, stoły robocze, magazyn oraz zaplecze socjalne ). 

Dla osób chcących sprawdzić się w hotelarstwie, prowadzeniu własnego biznesu, oferujemy część noclegową, .z gotowym planem rozbudowy ( dodatkowe 9 pokoi dwuosobowych ). Obecnie w obiekcie funkcjonuje 9  pokoi gościnnych, zapewniających 23 miejsca noclegowe. Wszystkie pokoje z łazienkami, wi-fi i telewizją.
Teren częściowo ogrodzony, ładnie zagospodarowany- nasadzeniami . Działka usytuowana jest w przepięknym miejscu na skraju stawu.


Wsparcie posprzedażowe

SPRZEDAŻ OBIEKTU WRAZ Z WYPOSAŻENIEM, BAZĄ STAŁYCH KLIENTÓW I W OKRESIE POCZĄTKOWYM FACHOWYM DORADZTWEM SPRZEDAJĄCYCH


Powód sprzedaży

Zmiana zakresu działalności

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków