Prosperująca firma - sklep Allegro oraz sklep stacjonarny • Cena: 40 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2005
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam prężnie działającą firmę zajmującą się sprzedażą internetową, detaliczną jak również hurtową.
Asortyment nasz jest bardzo szeroki - od art. przemysłowych pochodzących ze stoków, zajęć komorniczych itp., przez kosmetyki, kończąc na chemii gospodarczej. 99% naszego asortymentu sprowadzamy z Niemiec.
Marka z 14 letnim stażem, setki zadowolonych klientów, infrastruktura internetowa.

Obecnie posiadamy; SKLEP WE WROCŁAWIU, SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA - SKLEP NA ALLEGRO (ponad 35tys. pozytywnych komentarzy) Firma na bieżąco zatowarowywana - bez "słabszych okresów"
Bardzo duża możliwość rozwoju firmy!

Asortyment nasz jest bardzo szeroki - od art. przemysłowych pochodzących ze stoków, zajęć komorniczych itp., przez kosmetyki, kończąc na chemii gospodarczej. 99% naszego asortymentu sprowadzamy z Niemiec.

Sklep sprzedawany w dwóch wersjach:
I wersja
Cena 40 000 pln
W cenie:
- infrastruktura internetowa tj. sklep na Allegro z ponad 35 tysiącami pozytywnych komentarzy, konto Facebook, domeny,
- funkcjonujący samodzielny sklep
- znaki identyfikacyjne: logo/a, banery, zdjęcia produktów
- całe know-how dotyczące działalności marki, namiary na dostawców za granicą, namiary na wszystkie firmy z którymi współpracowaliśmy przez cały okres funkcjonowania działalności,
- bazę klientów
- całe wyposażenie: umeblowanie oraz sprzęty elektroniczne ułatwiające pracę
Ogólnie całe zaplecze firmy, plus wiedzę zdobytą przez ponad 12 lat działania w tej branży.

II wersja,
Cena 80 000 pln z całym towarem (wysokomarżowy ) cena towaru liczona po cenach super konkurencyjnych w stosunku do cen rynkowych!

Podsumowanie:
Oferta skierowana dla osób, które szukają pomysłu na biznes, który będzie na nich zarabiał od pierwszych dni funkcjonowania. Jak wiadomo internet wchodzi do naszego życia z każdym dniem coraz śmielej, zakupy internetowe stają się nawykiem za czym przemawia atrakcyjna cena jak również szybka dostawa zakupionych przedmiotów. Według opinii wielu specjalistów w okresie najbliższych 5 lat sprzedaż internetowa przejmie 50% handlu detalicznego w naszym kraju. Inwestycja w biznes internetowy to w dzisiejszych czasach jedyna słuszna droga. Widać to po dziesiątkach nowych sklepów, które oferują co bądź nowe produkty. Problem w tym, że zaistnienie przy obecnej jak również ciągle powiększającej się konkurencji jest bardzo ciężkie, oczywiście jest to możliwe, aczkolwiek wiąże się z nakładem sporych środków na reklamę oraz marketing.
Plusem mojego biznesu jest ugruntowana pozycja na rynku, wielu zadowolonych i przywiązanych klientów. Znana i ceniona marka to duże możliwości rozwoju, wszystko zależne jest od zaangażowania oraz chęci osiągnięcia celu jaki sobie Państwo założą.

BARDZO PROSZĘ TYLKO POWAŻNIE ZAINTERESOWANYCH O KONTAKT.

Możliwości rozwoju:
Bardzo duża możliwość rozwoju!


Nieruchomości i urządzenia

Całe wyposażenie sklepu wraz z towarem (regały, biurka, sprzęt komputerowy itp), wszystko co potrzebne do prowadzenia oferowanej działalności.


Wsparcie posprzedażowe

Służę oczywiście pomocą we wdrożeniu się w biznes - warunki do umówienia


Powód sprzedaży

osobisty - wyjazd

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków