Producent lodów rzemieślniczych z 15 letnim doświadczeniem • Cena: 5 280 000 zł
 • Przychody: 2 000 000 zł
 • Dochody: 435 000 zł
 • Rok założenia: 2007
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Jeżeli szukasz rentownego biznesu, zapewniającego stabilny zysk bez względu na sytuację gospodarczą, odpornego na koniunkturę to w imieniu naszego Klienta oferujemy do sprzedaży w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty zorganizowaną część przedsiębiorstwa – Pracownie lodów kraftowych. Cena wyjściowa 5.280.000 zł (ok. 5 -letniego zysku).
Firma działa przede wszystkim w województwie lubuskim, posiada własny, nowoczesny park maszynowy, receptury (know-how), kilka kawiarni, rozpoznawalny znak towarowy. Od samego początku jakość wytwarzanych lodów metodą rzemieślniczą była dla naszego Klienta najwyższym priorytetem. Lody wytwarzane w Ich zakładzie są produkowane wyłącznie z naturalnych produktów. Nie stosują żadnych sztucznych barwników oraz nie korzystają z półproduktów często stosowanych w tej branży, które ułatwiają oraz przyspieszają produkcję. W asortymencie Ich lodów można znaleźć naturalne smaki jak jogurt, śmietanka, mascarpone czy wanilia lub sorbety: truskawka, malina, mango. Od zeszłego roku rozszerzyli ofertę o lody wegańskie produkowane na bazie mleka sojowego, co spotkało się z dużym uznaniem. Oprócz wyśmienitych lodów, których opracowane receptury pozostają firmową tajemnicą naszego Klienta proponują własne wypieki, autorskie desery oraz przepyszne na miejscu wypiekane bezy.
Kawa to kolejne wyzwanie. W ziarna zaopatrują się w zaprzyjaźnionej palarni, która dobrała odpowiednie mieszanki spełniające Ich oczekiwania. Jednak dobrze dobrana kawa to nie wszystko. Regularnie szkolą Swój personel przez profesjonalnych baristów, aby utrzymać najwyższą jakość serwowanych produktów.
Od lodziarni do kawiarni. Po początkowym pomyśle tworzenia typowo włoskiej lodziarni z czasem doszli do wniosku, że trzeba zaoferować coś więcej. Opracowali autorskie przepisy na bajgle, tosty oraz ciabatty podawane z szarpaną wieprzowiną, pieczoną wołowiną lub wegetariańskie dania. Świeżo wypiekane bułki na śniadanie lub coś dobrego na lunch spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem klientów.


Nieruchomości i urządzenia

W skład oferty wchodzą:
- responsywna strona internetowa zintegrowana z płatnościami online;
- linia produkcyjna lodów wraz z zapleczem magazynowym oraz biurowym;
- opracowane przepisy oraz technologia produkcji lodów rzemieślniczych;
- 3 w pełni wyposażone kawiarnie, możliwość cesji najmu lokalu;
- baza aktywnych klientów;
- samochód dostawczy.


Wsparcie posprzedażowe

Sprzedający deklaruje pomoc w zakresie kontynuacji dotychczasowej działalności.


Powód sprzedaży

Kwestie osobiste

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków