Platforma handlowa LUXURY ONLINE • Cena: 600 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2009
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Firma GRUPA WECON, która jest prawnym jwłaścicielem m.in. dużej platformy sprzedażowej LUXURY ONLINE, pracującej pod adresem markowybutik.com, zajmującej się od 2009 sprzedażą odzieży premium na rynku w Polsce oraz wielu krajach europejskich, poszukuje inwestora na zakup w/w platformy. Z uwagi na fakt, iż od kilku lat aktywnie rozwijamy własną markę odzieżową NEGATIV®, platforma LUXURY ONLINE nie skupia już naszej uwagi i szukamy dla niej nowego nabywcy.

Do zaoferowania w cenie zakupu:
* Podstawowa wiedza z zakresu prowadzenia w/w platformy, wdrożenie nowego właściciela, udostępnienie kontaktów biznesowych, źródeł pozyskiwania towaru (także import spoza Unii Europejskiej).
* Baza danych zarejestrowanych, zainteresowanych zakupem odzieży premium klientów w obecnej liczbie 50 tys. aktywnych klientów platformy.
* Profil społecznościowy w serwisie Facebook, który obserwuje obecnie około 42 tys. osób.
* Dożywotnia licencja na oprogramowanie sklepu, oprogramowanie zarządzania sprzedażą online BackOffice w wersji 2 oraz wszelkie aplikacje pomocnicze.
* Wszelkie pozostałe materiały poligraficzne (karty klienta, torby, taśma pakowa, etc.) oraz projekty na zamawianie nowych, jeśli zajdzie taka potrzeba.
* Złoty numer infolinii [dane ukryte] (z obsługą automatyczną oraz kierowaniem połączeń).
* W cenie zakupu gwarantujemy utrzymanie platformy na naszych serwerach na najbliższe 12 miesięcy wraz z obsługą poczty oraz lokalnego call center.
* Wszystkie domeny główne oraz usługowe związane z prowadzeniem w/w platformy, m.in. markowybutik.com, markowybutik.com.pl, markowybutik.pl.
* Pomoc w podpisywaniu umów nowego nabywcy z operatorami płatności, przesyłek kurierskich, kart płatniczych, płatności międzynarodowych, etc.

O funkcjach platformy:
* Platforma handlowa LUXURY ONLINE zintegrowana jest z operatorem płatności PayU oraz PayPal. Umożliwia rozliczanie ‘na żywo’ wszelkich wpłat oraz reaguje na zdarzenia przesyłane przez systemy w/w partnerów.
* Platforma umożliwia składanie, śledzenie oraz obsługę zwrotów zarejestrowanych już zamówień, prowadzenie licytacji wyprzedażowych, zbieranie punktów lojalnościowych Luxury PayBack, wyszukiwanie pełnotekstowe całego asortymentu, filtrowanie po kategoriach, markach, rozmiarach, cechach, statusach, cenach oraz sezonach, podpowiadanie produktów pokrewnych, oznaczenia marek, podgrup produktowych, kupowanie zestawów, zadawanie pytań o produkt oraz ofertę, agregację płatności za kilka zamówień, łączenie przesyłek, prowadzenie własnej listy ulubionych ofert, mobilny koszyk, alternatywne adresy wysyłkowe.
* Platforma posiada bardzo rozbudowane oprogramowanie zarządzania firmą wysyłkową, które tak mocno usprawnia cały proces, że zatrudnienie osób potrzebnych do jej obsługi zmniejszone jest do absolutnego minimum. 90% procesów odbywa się automatycznie, operator tylko i wyłącznie weryfikuje czy proces przebiega pomyślnie.
* Ogólne informacje na temat naszego systemu CMS: [dane ukryte]
* Platforma przetłumaczona jest na 4 języki zagraniczne (angielski, niemiecki, rosyjski oraz czeski). Tłumaczenie platformy odbywa się na zasadzie lokalizacji, tj. jeżeli zajdzie potrzeba języka, którego nie ma obecnie sklep, można to zlecić firmie zewnętrznej i ‘dograć’ w bardzo prosty sposób.

W ramach sprzedaży, za zadowalającą mnie kwotę, notarialnie zrzeknę się praw do znaku graficznego, przekażę własność domen, wystawię pisemną, dożywotnią licencję na oprogramowanie w wersji z dnia sprzedaży wraz z gwarancją naprawy błędów przez najbliższe 12 miesięcy od daty nabycia, przekażę dostęp oraz własność profili społecznościowych w serwisach Facebook i Instagram. Podpiszemy porozumienie o przekazaniu danych osobowych zarejestrowanych osób oraz poinformujemy obecnych Klientów platformy za pomocą przekazu elektronicznego o zmianie jej obecnego właściciela i nowej wizji rozwoju marki. Pokażę statystyki, jakie zyski generowała platforma na przestrzeni ostatnich lat oraz podpowiem, jak zacząć.

Oferty zakupu proszę kierować pocztą tradycyjną na adres:
GRUPA WECON
Budynek LUXURY ONLINE
ul. Dworska 27A
95-015 Głowno
z dopiskiem: OFERTA

Wszelkie zapytania przez serwisy społecznościowe, niepodpisane e-maile, SMSy – nie są brane pod uwagę jako poważna oferta zakupu. Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie powyższego, zachęcam do kontaktu poprzez pocztę elektroniczną – odpowiem na wszelkie pytania.

Cena wyjściowa to: 600 000 PLN. Oferta podana jest w cenie netto, a sprzedaż rozliczona będzie fakturą VAT.
Czas na składanie ofert do: 31 sierpnia 2023 r.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Pomoc w podpisywaniu umów nowego nabywcy z operatorami płatności, przesyłek kurierskich, kart płatniczych, płatności międzynarodowych, etc. W cenie zakupu gwarantujemy utrzymanie platformy na naszych serwerach na najbliższe 12 miesięcy wraz z obsługą poczty oraz lokalnego call center.


Powód sprzedaży

Rozwój przedsiębiorstwa produkcyjnego, rezygnacja z importu oraz sprzedaży towarów firm trzecich. Rozwój własnej marki odzieżowej.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków