Pensjonat w malowniczych Bieszczadach na sprzedaż • Cena: 2 750 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2010
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż " Siedlisko " to prawdziwa oaza dla osób szukających ciszy i spokoju oraz miłośników przyrody.Duży teren rekreacyjny laka,las,rzeka strumyk przycinając posesje,sauna.To wszystko stwarza wyjątkowo bogata i atrakcyjna ofertę dla gości indywidualnych,rodziny z dziećmi,szereg dodatkowych usług które pozwalają w pełni zregenerować nie tylko ciało ale i umysł. Siedlisko funkcjonuje od czterech lat jako Agro-noclegi.W czesniej służyło jako prywatny dom z postępująca rozbudowa stworzyliśmy piękną posiadłość. Dla potencjalnych inwestorów którzy chcą pogodzić przyjemny styl życia z praca.
Możliwości rozwoju:
Cala posesja składa się z czterech działek,każda z nich posiada księgę wieczystą,są to dwie działki budowlane,rekreacyjna i las.
Szeroki wachlarz możliwości rozbudowy,modernizacji,przekształcenia np; Dom pogodnej starości,Wioska angielska lub według swojego pomysłu.
Dojazd droga asfaltowa,prywatny parking przy domu i osobny przy domkach,cały obiekt pięknie oświetlony latarniami oraz monitorowany.
posiada swoja an klawe prywatności,spokój oraz poczucie intymności i komfortu.


Nieruchomości i urządzenia

Atutem Siedliska jest piękny Dom 320m2 mieszczą się tu cztery przestronne dwu pokojowe Apartamenty z łazienkami komfortowo wyposażone,salon z kominkiem i jadalnia,kuchnia biuro,hall,kotłownia.
Integralna częścią są tez " Willa" piec(5) Domków całorocznych(75m2) drewnianych na wysokim fundamencie z przestronnym tarasem,w każdym z domków są dwie sypialnie na poddaszu na parterze salon z kominkiem,aneks kuchenny,łazienka każdy z nich może pomieścić 6 osób +wszystkie są komfortowo wyposażone w meble,pościel,lodówkę,naczynia kuchenne. Jeden z Domków służy jako rekreacyjny wyposażony w saunę z odnowa biologiczna.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Czas już dla nas przejść na zasłużony odpoczynek,a dać szanse młodym i kreatywnym do rozwoju.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków