Odstąpię piękną restaurację w samym sercu portu kołobrzeskiego • Cena: 170 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpimy piękną Restaurację w samym sercu portu kołobrzeskiego, na wprost Latarni Morskiej!Restauracja otwarta w połowie maja 2016r. z nowym sprzętem gastronomicznym i umeblowaniem na indywidualne zamówienie. Lokal w stanie idealnym wraz z wykonanymi na świeżo wszystkimi instalacjami hydraulicznymi i elektrycznymi.Restauracja razem z zapleczem kuchennym posiada 150m2 powierzchni. Lokal posiada również duży ogródek na co najmniej 30 miejsc, wzdłuż wszystkich witryn (wszystkie duże witryny rozsuwane). Ogródek funkcjonować może do końca października. Sama część restauracyjna to 80m2, daje to możliwość na 50 miejsc siedzących. Cały lokal jest wyposażony w duże witryny na całej powierzchni. Lokal ma kształt litery L, wiec jest bardzo ustawny i możliwy do każdego przearanżowania, posiada niezależne wejście od zaplecza i osobne biuro w pełni wyposażone (tj. meble robione pod wymiar, kanapa, sprzęt biurowy, komputer, drukarka, UPS, sejf)Lokal został całkowicie przygotowany od podstaw, wyremontowany z całym zapleczem socjalnym i infrastrukturą gastronomiczną (kuchnia z poprowadzoną pełną instalacją wodno-kanalizacyjną, zmywalnia, magazyny suche, pomieszczenie socjalne). Cały lokal wyposażony w nowy sprzęt (używany niecałe 3 miesiące) wiodących na rynku firm z urządzeniami gastronomicznymi, np. Mazzer, Unox, chłodziarki Liebherr, Lorus itp. Na całej powierzchni lokalu podłogi i ściany w nowym świeżo położonym gresie oraz panelach.Toalety dla Gości wyłożone gresem we wzorach patchwork.Restauracja wraz z całym rozbudowanym systemem sprzedażowym POS i urządzeniami: terminal sprzedażowy dotykowy, drukarka fiskalna, drukarka bonowa, UPS. W Restauracji również nowy 50 calowy telewizor LCD wiszący na ścianie (możliwość podłączenia drugiego telewizora w dalszej części Restauracji – poprowadzona jest instalacja).Miejsce idealne do prowadzenia wszelkiego rodzaju gastronomii z uwagi na lokalizację oraz uniwersalność przestrzeni z możliwością organizowania imprez zamkniętych.Dookoła mnóstwo apartamentowców, które mogą przynieść dużo nowych osób zainteresowanych ofertą Restauracji .
Możliwość rozpoczęcia działania Restauracji od razu po załatwieniu formalności.W bliskich odległościach od lokalu część uzdrowiskowa Kołobrzegu, parki linowe i place zabaw dla dzieci, park przed latarnią morską przed którą odbywają się wszystkie atrakcje kołobrzeskiego portu, możliwość współpracy z licznymi biurami zarządzania apartamentami mieszczącymi się w porcie.
Ruchliwe miejsce!
Koszt odstępnego z pełnym sprzętem gastronomicznym i wyposażeniem: 170 000,00 PLN (do negocjacji).Jest również możliwość odstępnego bez wyposażenia z gotowym barem i pełną infrastrukturą wykonaną od podstaw (gładzie gipsowe, panele podłogowe, nowy gres: ściany i podłogi zaplecza socjalnego i kuchennego i toalet dla Gości: w technice patchwork, pełne malowanie w kolorystyce skandynawska szarość – śliwka pokryta brokatową wielokolorową poświatą pięknie mieniącą się w słońcu, sufit podwieszany, pełny biały montaż: umywalki, muszle klozetowe, geberyt, pełne nowe oświetlenie punktowe, ekspozycyjne i również nad barem, system drzwi Pol-Skone wraz z klamkami ze stali nierdzewnej, regały magazynowe używane 3 miesiące stan idealny, zainstalowana pełna wentylacja lokalu, system nagłośnienia całego lokalu, system alarmowy: czujki wraz z panelami aktywującymi alarm,kamery wewnętrzne i zewnętrzne HD) 60 000,00 PLN.Lokal posiada zatowarowanie na kwotę około 3000,00 PLN.Do tego dochodzą koszty comiesięcznego najmu lokalu i opłaty do wspólnoty mieszkaniowej.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i oglądania osoby poważnie zainteresowane ofertą,na pewno dojdziemy do porozumienia,tel.kont. [dane ukryte]Możliwości rozwoju:
Miejsce idealne do prowadzenia wszelkiego rodzaju gastronomii z uwagi na lokalizację oraz uniwersalność przestrzeni z możliwością organizowania imprez zamkniętych.Dookoła mnóstwo apartamentowców, które mogą przynieść dużo nowych osób zainteresowanych ofertą Restauracji .
Możliwość rozpoczęcia działania Restauracji od razu po załatwieniu formalności.W bliskich odległościach od lokalu część uzdrowiskowa Kołobrzegu, parki linowe i place zabaw dla dzieci, park przed latarnią morską przed którą odbywają się wszystkie atrakcje kołobrzeskiego portu, możliwość współpracy z licznymi biurami zarządzania apartamentami mieszczącymi się w porcie.


Nieruchomości i urządzenia

Ogólny opis i wyposażenie Restauracji :
- 2 wejścia: od frontu i zaplecza
- kuchnia gazowa 6 palnikowa, grill gazowy (butle gazowe)
- szafa przelotowa między zmywalnią a kuchnią
- zmywarko - wyparzarka z szybkimi cyklami mycia
- bezpośrednie wejście z ruchliwej ulicy
- piec konwekcyjny Unox
- kuchnia całkowicie wyposażona w nowy sprzęt (m.in. stół chłodniczy, zlewy, stoły i półki z nierdzewki, akcesoria drobne takie jak garnki, patelnie, sztućce, szatkownice, noże, itp.
- okap z zainstalowaną nową wentylacją zarówno w kuchni jak i na sali (dobra cyrkulacja powietrza) - sterowanie ręczne ( 5 biegów) można dostosować do swoich potrzeb
- nowe oświetlenie na prawie całej powierzchni sufitu i dodatkowe podświetlenie w postaci kinkietów przy witrynach
- możliwość montażu banneru świetlnego nad wejściem do lokalu
- koncesja na alkohol A B C wydana w kwietniu 2016r.
- system kamer i czujek antywłamaniowych z pełnym systemem antywłamaniowym
- szafki pracownicze
- toalety dla Gości (pełen biały montaż nowych urządzeń z poprowadzoną instalacją hydrauliczną, duże lustra osadzone w gresie)
- kostkarka, lodówka podblatowa, włoski ekspres ciśnieniowy do kawy 3 grupowy , solidne nowe meble (stoły, krzesła), bar wykonany pod zamówienie , pełna zastawa Lubiana, komplety sztućców etc.
- grill gazowy z klapą wystawiany na ogródek
- 2 sofy wykonane w technice patchwork pod indywidualne zamówienie
- meble z poduszkami na ogródek
- pierwszy rok działalności lokalu jako Restauracja, czysty, zadbany oraz odebrany i zaakceptowany przez Sanepid.
- ogródek wzdłuż wszystkich witryn Restauracji
- 5 min do plaży


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Otwarcie drugiej Restauracji zagranicą, brak możliwości na prowadzenie dwóch Restauraji jednocześnie

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków