Odstąpię internetowy portal rozrywkowy z grą typu lotto • Cena: 10 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Jak wiadomo pełny zakład z plusem to koszt 4 złote. Koszt podzielonyn na 20 osób w grupie to 20 groszy - zatem 'lottify' - bo tak nazywa się platforma, umożliwia za 4 złote zagranie w 20stu losowaniach lotto z plusem. Za złotówkę w pięciu losowaniach itd.

Wszystko oparte na precyzyjnie dobranym algorytmie 163-ech kombinacji 6 cyfr, które zwiększają bufor wygranych - co najmniej jedna gwarantowana trójka na 163 zakłady (w praktyce średnio 3 trójki i 1 czwórka na każde losowanie) - potwierdzone, można sprawdzić w excelu.

Oczywiście wygrana też dzieli się na 20 ale dajmy kumulacje 6 000 000 - każda osoba z grupy wychodzi z 300 000 złotych, a to wciąż duży łup zważywszy, że jeden zakład kosztował 0,20 złoty, a nie jak do tej pory w kolekturze 4 złote.

Gra przez abonament.
16,6zł - to koszt brutto gry w każdym losowaniu przez pół roku.
Abonament nie jest jeszcze ustalony, może wynosić 40zł.
Możliwości rozwoju:
Gry liczbowe są na całym świecie. Zaczynasz od Polski ale potencjał nasuwa się sam.


Nieruchomości i urządzenia

Strona internetowa - gotowa.
Zaawansowana platforma, gotowa do pracy.
Uwieńczona wspaniałą grafiką i motywem przewodnim - safari.


Wsparcie posprzedażowe

Nad tym pomysłem spędziłem setki godzin. Wiem o tym wszystko, żywię do tego ogromny entuzjazm i chciałbym aby działał coraz sprawniej z prędkością wykładniczą! Dlatego można liczyć na moją pomoc i wsparcie, szczególnie w kwestii mechaniki gry.


Powód sprzedaży

Zachwalam więc dlaczego w to nie wchodzę? Otóż powód może wydać się kuriozalny - nie chciałbym kogoś wpakować w hazardowe tarapaty. Ta oferta jest świetna, ponieważ za koszt tradycyjnej gry w lotka czyli 4 zł, tutaj możemy zagrać aż w 20 zakładach. Może prowadzić do uzależnienia. Nie myślałem o tym poświęcając się temu pomysłowi, raczej chciałem żeby ludzie nie przepłacali, tymczasem widzę jak wiele zakładów ludzie obstawiają w tradycyjnej kolekturze. Oczywiście można powiedzieć, że w kolekturze musimy zapłacić 40 złotych za 10 zakładów, a na tym biznesie za 40 zł ludzie grają w 200 zakładach. Niemniej nie chciałbym przyczyniać się do czyjegoś uzależnienia. Świetnie się bawiłem wymyślając ten biznes, dlatego chcę go odsprzedać za symboliczną kwotę.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków