Sprzedam portal internetowy typu Start-up
- Cena: 120 000 zł
- Przychody: –
- Dochody: –
- Rok założenia: 2025
- Liczba pracowników: –
- Adres internetowy: –
-
Charakter działalności:
- ▪ Usługi
-
Zakres sprzedaży:
- ▪ Całość firmy
Opis oferty
Sprzedam firmę / biznes na sprzedaż – gotowy projekt platformy internetowej typu marketplace.
Oferuję sprzedaż firmy w formule gotowego projektu internetowego, który został stworzony jako platforma marketplace z myślą o konsolidacji branży w internecie. Jest to przedsięwzięcie spełniające kryteria start-upu, przygotowane do przejęcia i dalszego rozwoju przez nowego właściciela.
W ramach oferty przekazuję:
• MVP – w pełni gotowy portal internetowy
• pełny dostęp do projektu
• kod źródłowy
• prawa autorskie
• prawa własnościowe
• prawa do marki
• listę kontaktów do partnerów biznesowych
• biznesplan
• projekt dalszego rozwoju.
To firma na sprzedaż dla osoby lub podmiotu, który szuka gotowego rozwiązania z jasno określoną wizją skalowania. Projekt ma opracowany kierunek działania i duży potencjał biznesowy, w tym możliwość generowania zysków rzędu kilkuset tysięcy złotych miesięcznie.
Atutem tej oferty jest to, że nowy właściciel nie zaczyna od zera. To biznes na sprzedaż, który jest już przygotowany do przejęcia – wystarczy wejść w projekt i rozpocząć jego rozwój oraz komercjalizację.
Decyzja o sprzedaży wynika wyłącznie ze zmiany mojej sytuacji życiowej oraz braku czasu na dalsze rozwijanie platformy.
Dodatkowe informacje:
• więcej szczegółów przekazuję mailowo po podpisaniu umowy poufności
• kwota podana w ogłoszeniu jest kwotą netto.
Nieruchomości i urządzenia
Przedmiotem sprzedaży jest gotowy projekt internetowy wraz z prawami, marką, kontaktami biznesowymi oraz dokumentacją rozwojową.
Wsparcie posprzedażowe
Powód sprzedaży