Kawiarnia z pracownią cukierniczą - Kraków • Cena: 550 000 zł
 • Przychody: 750 000 zł
 • Dochody: 350 000 zł
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam dobrze prosperującą kawiarnię z otwartą pracownią cukierniczą niedaleko centrum Krakowa.
Marka rozpoznawalna na skalę małopolski, działająca nieprzerwanie od 2018 roku. Zarówno kawiarnia, jak i pracownia są w pełni wyposażone.

Najwyższej jakości sprzęt gastronomiczny, w tym chłodnie, mroźnie, blaty nierdzewne, wałkowarka do ciasta, mroźnia szokowa, piec konwekcyjny piekarniczy UNOX, wypażarka i inne (SAGI, Electrolux, RM Gastro), roboty kuchenne Kenwood, Kitchen Aid i RM Gastro, obudowana nowa witryna cukiernicza (2m długości) włoskiej firmy IFI DROP na gwarancji. Wszystko co potrzebne do profesjonalnej produkcji cukierniczej jest w bardzo dobrym stanie, znaczna część sprzętów jest jeszcze na gwarancji, duża ilość mat silikonowych do wypieków, forem silikonowych do monoporcji (Silikomart, Pavoni, De Buyer), ringów tortowych i do tart i tzw. "drobnicy".
Kawiarnia z wygodnymi fotelami, stoliki i komody z litego drewna, nowe szkło, ekspres do kawy Electra, młynek do kawy Fiorenzato.
Lokal w całości ma 96 m2 i jego najem jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Lokal w całości przeszklony, z klimatyzacją i wentylacją nawiewno-wywiewną.

Cena transakcji obejmuje 2 lokale. Z dodatkowym lokalem wyremontowanym i pięknie urządzonym we wrześniu 2021 r. w ścisłym centrum Krakowa (metraż 25m2) przystosowanym do sprzedaży wypieków i produktów cukierniczych wymagających chłodzenia (lodówka z zamrażarką, witryna cukiernicza ES System K x 2 szt.,), z ekspresem do Kawy Electra, młynkiem do kawy Fiorenzato, wypażarką do naczyń firmy RM GASTRO.
Mniejszy lokal przystosowany do sprzedaży wyrobów cukierniczych i ciepłych/zimnych napoi na miejscu i na wynos (blat barowy z wygodnymi hokerami, stolik i fotele).


Oferuję sprzedaż zakładu pracy, którego działalność jest profesjonalna, dobrze poukładana, dająca się łatwo zaplanować (produkcja, przechowywanie i sprzedaż wyrobów cukierniczych i wypieków).
Firma jest rozpoznawalna (liczba obserwujących na Facebooku - ok.8200 ; liczba obserwujących na Instagramie - ok. 6900.
Możliwość odkupienia autorskich receptur cukierniczych.


Nieruchomości i urządzenia

Szacunkowa wartość wyposażenia - min. 400 tys. (piec konwekcyjny, mroźnie, chłodnie, mroźnia szokowa, roboty kuchenne Kenwood i Kitchen Aid, blaty nierdzewne, stoły chłodnicze, blat granitowy, 2 ekspresy do kawy, 2 młynki do kawy, ringi, maty i formy do pieczenia, witryny cukiernicze 3 szt., czekoladziarka, wałkownica do ciasta, wózki z blachami do pieczenia, szkło do serwowania wyrobów i napojów gościom kawiarni, i wiele innych).
Roczny obrót firmy - ok. 750 tys. z jednego punktu sprzedażowego


Wsparcie posprzedażowe

Tak


Powód sprzedaży

Przyczyny osobiste

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków