Dom opieki, hotel. Golądkowo gm. Winnica • Cena: 1 200 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem położona we wsi Golądkowo na działce o powierzchni 0,3459 ha.
Działka zadbana i ogrodzona siatką, usytuowana w kompleksie nieruchomości zabudowanych budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi oraz budynkami szkolnymi Zespołu Szkół Rolniczych w Golądkowie. Piękny zielony teren. Bardzo dobry dojazd z Warszawy i Pułtuska.


Nieruchomości i urządzenia

Działka jest zabudowana dwoma budynkami:
1) nieużytkowanym budynkiem internatu z 1924 r., murowanym, wolnostojącym, trzykondygnacyjnym, podpiwniczonym, o pow. użytkowej 1.147,2m2 i pow. zabudowy 473,97m2. Budynek posiada instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania.
Ściany piwnic zewnętrzne i wewnętrzne konstrukcyjne parteru, I-go i II-go piętra o grubości 60 cm na zaprawie cementowo wapiennej. Nad piwnicami stropy żelbetowe płytowo-żebrowe i Kleina. Nad parterem i I piętrem w części środkowej (korytarz) sklepienia kabelkowe i krzyżowe, nad pokojami drewniane. Nad II piętrem stropy drewniane ocieplone polepą glinianą. Klatka schodowa główna i boczna żelbetowa. Tynki wewnętrzne wapienno-piaskowe do remontu. W pomieszczeniach sanitarnych terakota, w pokojach posadzki cementowe pokryte wykładziną lub klepką – do remontu lub wymiany. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana starego typu – do wymiany. Odnowiona elewacja budynku wraz z obróbkami blacharskimi i rynnami. Więźba dachowa drewniana czterospadowa kryta karpiówką.
oraz
2) nieużytkowanym budynkiem mieszkalnym z 1957 r., murowanym, wolnostojącym, dwupoziomowym, częściowo podpiwniczonym, o pow. użytkowej 94,70m2 i pow. zabudowy 108,0m2.


Wsparcie posprzedażowe

Nieruchomość wpisana do rejestru zabytków.

Na prace przy zabytku można uzyskać dotację celową od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jaką kwotę dotacji mogę uzyskać
do 50% nakładów koniecznych na wykonanie prac na wykonanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru;
do 100% nakładów, w przypadku:
zabytku o wyjątkowej wartości historycznej, artystycznej lub naukowej;
zabytku wymagającego przeprowadzenia złożonych pod względem technologicznym prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych;
zabytku o stanie zachowania wymagającym niezwłocznego podjęcia prac.
Jak ubiegać się o przyznanie dotacji z MKiDN dowiesz się poniżej.
[dane ukryte]


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków