Crazy Drift- gokarty elektryczne do driftu • Cena: 71 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 0
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Kryty tor z elektrycznymi gokartami do driftu to zupełnie inna, nowa forma rozrywki. U nas uczymy kontroli poślizgu ,a dzieci mają niesamowitą frajdę z kręcenia tzw “bączków”. Już od najmłodszych lat życia pokazujemy i uczymy jak bezpiecznie kierować pojazdem. Pojazdy występują w trzech wariantach dzięki czemu przeznaczone są dla dzieci oraz osób dorosłych, a wyróżniają je opatentowany system driftu.

Crazy Drift to firma utworzona we wrześniu 2019 roku. Naszą najmocniejszą stroną jest brak konkurencji na południu Polski- jako jedyni mamy swój tor w woj śląskim
Wystawiamy firmę na sprzedaż, gdyż w dobie pandemii skupiliśmy się na innym biznesie. Lokal znajduje się w centrum Sosnowca przy centrum handlowym, teatrze i szkole, właściciele budynku są w trakcie tworzenia kompleksu rozrywkowego w jednym budynku - oprócz naszego toru znajduje się tam już wrotkarnia, klockarnia, bawialnia dla dzieci a także siłownia.

Tor w lokalu został zaprojektowany przez architekta, a także dopracowany poprzez opinie klientów i nasze własne. Dodatkowo w lokalu znajduje się sala VIP room do dyspozycji na imprezy dla gości (organizowane były urodziny, kawalerskie, imprezy firmowe itp.), sanitariaty, a także zaplecze tj. biuro, kuchnia, magazyn.

Gokarty które zostały zakupione od producenta ze Stanów Zjednoczonych firmy Razor są bardzo mocno przerobione przez nas i dostosowane do ciągłego użytku i mocnej eksploatacji, dodatkowo dodajemy sporo części zapasowych i eksploatacyjnych.

Wraz z firmą sprzedajemy również mocno wypracowaną markę, logo, profil na Facebooku oraz Instagramie, wizytówkę Google, gdzie pozytywne opinie zachęcają klientów do zabawy u nas. Warto nadmienić, że nasze Social Media mają bogatą historię na koncie reklamowym, dzięki czemu trafność reklam, a także ich jakość jest bardzo wysoka. Warto również wymienić stronę internetową, która jest profesjonalnie przygotowana, a także wysoko wypozycjonowana (osiąga dobre wyniki organiczne), a także posiada możliwość zakupu biletów i voucherów online.


Nieruchomości i urządzenia

12 elektrycznych gokartów do driftu renomowanej firmy Razor dostosowane do użytku komercyjnego (4x gokarty dla dorosłych, 4x gokarty dla nastolatków, 4x gokarty dla dzieci) - Ciche i ekologiczne gokarty, które są uwielbiane przez klientów.
Części zamienne i eksploatacyjne, ładowarki, a także bardzo duży zapas baterii do gokartów
Elementy zabezpieczenia do jazdy (kaski, ochraniacze dla dzieci),
Niezbędne wyposażenie hali m.in. recepcja, wyposażone zaplecze socjalne, regały na akumulatory i kaski i wiele innych rzeczy.
Profesjonalnie zaprojektowane logo.
Rozpoznawalną markę wraz z materiałami reklamowymi (ulotki, wizytówki, karty do karnetów, program lojalnościowy dla powracających klientów)
Całe “know how” prowadzenia tego typu biznesu oraz wszystkie niezbędne informacje dotyczące sprzętu i jego serwisu.
Bardzo dobre warunki najmu lokalu bez umowy długoterminowej!
Świetną lokalizację w samym centrum miasta.
Stałych klientów, którzy często nas odwiedzają.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

inny biznes

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków