sklep inter..."/>

Bardzo mocny Sklep Internetowy Xtreme-Style .pl 14 lat i 4-y domeny • Cena: 389 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2009
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedamy 14 letni Sklep Internetowy wraz 4-ema dodatkowymi domenami a także prawami do loga "Xtreme-Style . pl Trenujesz Wypoczywasz Bawisz się"

Na całość oferty składają się :

>sklep internetowy Xtreme-Style . pl
>pisemna licencja na prawo do loga sklepu
>dodatkowe domeny wspierające, rozszerzające działania sklepu
>6 miesięcy wsparcia technicznego
>faktura VAT 23% , + umowa o cesji sklepów, domen, a także wsparcie techniczne
>przeprowadzenie całej operacji cesji sklepu a także domen
> pełne wdrożenie u nowego właściciela w obsługę sklepu, a także pomoc i konsultacje na późniejszym etapie,

Sklep ma bardzo mocny fundament w google. Jest to jeden z pierwszych sklepów zakładanych na idosell . Aktulanie idosell obsługuje ponad 6500 sklepów. Xtreme-Style został założony jako jeden z pierwszych 300-u sklepów w 2009 roku. Mamy więc kilkanaście lat doświadczenia obsługi panelu i te umiejętności przekazujemy razem ze sklepem. Dla nas najważniejsze jest , żeby kupujący był maksymalnie zadowolony z zakupu, dlatego też w ramach transakcji oferujemy minimum 6-mcy pełnego wsparcia technicznego, lub więcej jeśli będzie taka potrzeba. W każdej chwili kupujący będzie mógł zadzwonić i zapytać o obsługę panelu. Pomożemy z każdym wdrożeniem i skutecznie przeprowadzimy cesję panelu sklepowego a także domen.

Sklep dzięki temu, że od początku miał wdrażane produkty z unikalnymi opisami, zbudowało to jego bardzo mocną pozycję w google dla wyszukiwanych produktów. Aktualnie nawet produkty wdrożone od innych producentów, potrafią samoczynnie dojść do TOP10 w kilka miesięcy. Natomiast produkty z unikalnymi opisami , dają 100% gwarancji na TOP 10. Dla przykładu proszę sprawdzić frazę " naprawa maty trampoliny" . Jest to nasz produkt, nigdy nie pozycjonowany i od długiego już czasu w TOP3.

W panelu można wpiąć wiele domen z przekierowaniem na domeną główną. Można również wpiąć swoją domenę i przekierować aktualną na domenę własną, dzięki czemu cała siła przejdzie na nową własną domenę.

Przy cesji sklepu, produkty zostaną ukryte dla Klientów, ale pozostaną widoczne dla google, tak aby pozostawić wypracowaną moc sklepu.

Sklep Xtreme-Style daje bardzo duże możliwości handlowe, ze względu na swoją unikalna oraz uniwersalną nazwę domeny. Ido-sell.com pozwala agregować dodatkowo sprzedaż z :
amazon ,ebay ,allegro, Ceneo, Skąpiec, Kelkoo, google, katalog facebook , wish i wiele wiele więcej. Możliwości automatycznej integracji jest naprawdę bardzo dużo i w każdym przypadku możemy pomóc we wdrożeniach.


Nowy właściciel uzyskuje bardzo dużą trampolinę do przyszłych działań, ponieważ za kilka lat to będzie już 20 letni sklep. A to jest wielka przewaga względem całkowicie nowych sklepów.

Xtreme-Style już od 2009 roku jest dla google Internetowym Sklepem sportowym i na pewno dalszy rozwój w branży sportu, będzie miał największe wykorzystanie dotychczasowej pracy.

Gwarantujemy nowemu właścicielowi skuteczne przeprowadzenie całej operacji cesji. Mamy całkowitą pewność zadowolenia nowego właściciela z inwestycji właśnie w ten sklep, ponieważ oferujemy narzędzie, które przyniesie wiele korzyści a także naszą wielomiesięczną opiekę i wsparcie techniczne, dzięki któremu nowy nabywca wykorzysta w pełni możliwości sklepu. Nawet jeśli kupujący planuje w dalszej perspektywie wdrożenia produktów, to spokojnie można wdrożyć pozycjonowanie pod planowane produkty, zakładając odpowiednie kategorie, wdrażając niezbędne opisy działów i to już będzie pracowało, a im wcześniej tym lepiej. Sklep może mieć wstępnie założone karty produktowe z opisami, po to by już pracowały te opisy w google, a te 14 lat historii sklepu da niesamowitą moc dla nowych produktów :-), nawet jeśli mają się fizycznie pojawić za jakiś czas. Tym bardziej warto zadbać o wcześniejsze zainstalowanie kart produktowych na sklepie. Xtreme-Style będzie pracował wtedy samoczynnie i nowe produkty pojawią się w TOP 10 google a nawet i TOP3 :-)


Nieruchomości i urządzenia

14-o letni Sklep Internetowy Xtreme-Style . pl a także dodatkowe domeny, które są wolne i można je wpiąć do panelu sklepu i skierować na domenę główną. Można również wpiąć swoją domenę nową i przekierować całą siłę dotychczasowej domeny na nową.

xtreme-style.pl ( ovh) domena główna

Domeny Dodatkowe:

xtremestyle.pl (ovh)
xtreme-style.eu (ovh)
xtremestyle.eu (ovh)
xtreme-style.com (ovh)

Domeny są zarejestrowane w OVH- przy sprzedaży dokonamy cesji i przeniesienia domen na nowego właściciela.


Wsparcie posprzedażowe

Dodatkowo oferujemy 6- miesięczne wsparcie techniczne w celu wdrożenia sklepu u nowego właściciela.

W ramach sprzedaży nowy nabywca otrzyma minimum 6-mcy pełnego wsparcia technicznego i zakresu obsługi sklepu, a także nowych niezbędnych wdrożeń. Mamy 14 lat doświadczenia w obsłudze panelu ido-sell.

W panelu ido-sell bardzo łatwo można założyć nowy sklep za symboliczną miesięczną opłatą. Tak więc można rozszerzać działalność sklepową bez ograniczeń, a wszystkie zamówienia spłyną do jednego panelu z podziałem na źródła zamówień.

Aktualnie obsługujemy trzy sklepy na idosell ( xtreme-style . pl , magnusdesign . pl , magnusdesign . co ) i po sprzedaży Xtreme-Style, pozostajemy w idosell ze sklepami firmowymi Magnus. Tak więc cały czas będziemy na bieżąco z obsługą sklepów i w każdej chwili gotowi do pomocy przy wdrożeniach.

Do dnia 24.01.2023, możemy wystawić fakturę na rok 2022, także jest jeszcze możliwość wrzucenia inwestycji w koszty na poprzedni rok 2022.


Powód sprzedaży

Zmiana kierunku działalności.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków