Warsztat samochodowy z częścią mieszkalną  • Cena sprzedaży: 1 850 000 zł
  • Dodatkowe opłaty: –/mies.
  • Powierzchnia:
  • Pomieszczenia:
  • Kondygnacje: 0

Opis oferty

Do sprzedaży -- Budynek -- Usługowo --- Mieszkalny -- posadowiony na działce własnej o powierzchni 410 m2 z działającym od wielu lat serwisem Samochodowym. Po sąsiedzku jest stacja kontroli pojazdów, która idealnym współpracuje z serwisem.

Warsztat znajduje się na Grochowie przy głównej ulicy, z bezproblemowym dojazdem ze wszystkich kierunków Warszawy. W sąsiedztwie znajduje się wiele współpracujących firm i warsztatów. Serwis zajmuje budynek 1 piętrowy. Na parterze znajduje się serwis i biuro (162 m2), a w tym:
- cztery stanowiska - dwa z podnośnikiem dwukolumnowym, jedno z kanałem oraz jedno bez podnośników,
- zaplecze serwisowo-naprawcze z łazienką, prysznicem, wc, jadalnią, szatnią, piwnica z magazynem.

Część biurowo-handlowa na parterze, przez którą jest wejście do serwisu to recepcja z zapleczem, poczekalnia dla klientów i toaleta. Na piętrze pomieszczenie biurowe.

Dodatkowo jest możliwość wynajęcia czteropokojowego, mieszkania o powierzchni około 120m2 z dwoma wc i dużym pokojem kąpielowym, które mieści się na piętrze warsztatu. Przed warsztatem jest plac z sześcioma miejscami parkingowymi (230 m) plus dwa wjazdy do bram warsztatowych. Przed wjazdem na teren warsztatu są miejsce parkingowe na kilka samochodów. Plac jest dobrze oświetlony i zadbany. Istnieje możliwość rozbudowy obiektu. Budynek podłączony jest do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej i elektrycznej.

Nieruchomość jest w trakcie wynajmu, co też umożliwia dalsze prowadzenie wynajmu.

*Zdjęcie poglądowe.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków