Nieruchomość - Iwonicz  • Cena sprzedaży: 1 600 000 zł
  • Dodatkowe opłaty: –/mies.
  • Powierzchnia: 409,00 m2
  • Pomieszczenia: 20
  • Kondygnacje: 3

Opis oferty

Obiektem oferty sprzedarzowej jest restauracja z kuchnią polsko-włoską (wraz z pizzerią). Możliwość obsługi klientów pojedynczych konsumentów jak i grup zorganizowanych (organizacja przyjęć okolicznościowych do 70 osób). Na terenie obiektu znajduje się również galeria szkła artystycznego (wraz z pokazowym piecem gazowym do wytopu szkła, służący do pokazów wykonywania wyrobów szklanych).

Nieruchomość:
Nieruchomość gruntowa (na działce o powierzchni 0,36 ha), ogrodzona, posiadająca parking (utwardzony) oraz bezpośredni dojazd z drogi krajowej nr 28 (Zator-Medyka). Bezpośrednie otoczenie działek stanowią nieruchomości gruntowe niezabudowane, zabudowane o przeznaczeniu mieszkalnym, stacja paliw oraz obiekty handlowo-usługowe. Nieruchomość jest oddalona około 3 km od Iwonicza-Zdroju (znany kurort w województwie podkarpackim). Powierzchnia użytkowa nieruchomości: 409 m2. Obiekt drewniano murowany, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony złożony z części restauracyjnej wraz z zapleczem kuchennym, rozbudowanej o część usługową stanowiących funkcjonalną całość. Część restauracyjna obejmuje salę restauracyjną, bar i sanitariaty oraz zaplecze kuchenne w tym kuchnię i kilka pomieszczeń pomocniczych. Część usługowa obejmuje salę konsumpcyjną, pomieszczenia magazynowe, kotłownię, galerię szkła oraz poddasze z salą konferencyjno-szkoleniową i zapleczem biurowo-socjalnym. Restauracja jest w pełni wyposażona (zarówno sala konsumpcyjna: stoły, krzesła, meble, rozbudowany bar z ekspresem ciśnieniowym, kostkarką do lodu, dystrybutor do piwa, lodówki) jak i zaplecze kuchenne wyposażone w lodówki gastronomiczne, zamrażarki, zmywarko-wyważarkę, piec konwekcyjny, piec gazowy do pizzy, palniki gastronomiczne, i wiele innego sprzętu).

Obecnie obiekt jest wykorzystany jedynie w 1/3, dostępna jest powierzchnia, którą można od zaraz przebudować/zaadaptować/przekształcić na inną działalność.

Więcej informacji dotyczących nieruchomości na sprzedaż pod numerem telefonu 609800431

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków