Funkcjonujący hostel  • Cena sprzedaży: 1 990 000 zł
  • Dodatkowe opłaty: –/mies.
  • Powierzchnia: 688,00 m2
  • Pomieszczenia:
  • Kondygnacje:

Opis oferty

Sprzedam bezpośrednio dom 688 m2 nadający się na hotel, pensjonat, apartamentowiec, rezydencję. Obecnie funkcjonuje jako dochodowy hostel, w którym zamieszkuje 40 osób.

Oddany do użytku w 2016 roku. Dom znajduje się w Sosnowcu ul. Olszynowa (dzielnica Dańdówka), niedaleko centrum logistycznego przy trasie S1, 12 min samochodem od centrum Katowic. Atrakcyjna bryła (rezydencja), powierzchnia całkowita 688 m2, użytkowa 400 m2. Przestronne, doświetlone wysokie piwnice, parter, 2 piętra, wysoki użytkowy strych, 6 tarasów. Duży garaż na 2 samochody. 4 łazienki. Dach pokryty blachą cynkową, okna plastikowe w większości zwrócone na południe, pokoje słoneczne, bardzo widne (15 izb).

Szybki Internet w całym obiekcie, telewizja kablowa. Ściany z najlepszej jakości pustaków i cegieł, trójwarstwowe, zewnątrz ocieplane styropianem, stwarzają doskonałą termoizolację. Ogrzewanie gazowe – dwa nowe piece. Jeden do CO, drugi do ogrzewania ciepłej wody w nowoczesnym zbiorniku – 300 l. Kanalizacja miejska.

Działka o powierzchni 1000 m2 przy asfaltowej drodze. Bardzo szybkie połączenie komunikacyjne z centrum Sosnowca i Mysłowic, 12 min jazdy samochodem do centrum Katowic, 4 km od centrum logistycznego przy ul. Innowacyjnej w Sosnowcu.

Dom przynosi stały dochód z wynajmu. Pokoje 2, 3, 4-osobowe, 4 łazienki, 3 kuchnie, pokoje umeblowane, 50 łóżek typu tapczaniki, poddasze użytkowe - mieszkalne, do dyspozycji pralnia i suszarnia. W każdym pokoju lodówka, 4 pralki automatyczne, 3 duże kuchnie elektryczne z piekarnikami.

Dom nadaje się na pensjonat, hotel, przedszkole, szkołę, biura, placówkę medyczną, może być podzielony na apartamenty na cele mieszkaniowe oraz może zostać wykorzystany jako rezydencja ze względu na atrakcyjną bryłę i wykończenie.

Oferta bezpośrednia, więcej informacji po kontakcie telefonicznym.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków