Budynek mieszkalny z 10-letnią stopą zwrotu z inwestycji.  • Cena sprzedaży: 1 200 000 zł
  • Dodatkowe opłaty: 0 zł/mies.
  • Powierzchnia:
  • Pomieszczenia: 5
  • Kondygnacje: 2

Opis oferty

Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny, wolnostojący usytuowany na prawobrzeżnej stronie Szczecina. Pochodzący z 2005 roku obiekt posadowiony na gruncie o powierzchni 590 m2 i powierzchni użytkowej mieszkalnej ok 250 m2 był eksploatowany przez pięć lat na cele mieszkaniowe, a od 2010 roku została zmieniona funkcja z pozwoleniem na prowadzenie działalności przedszkolnej. I taki stan trwa do dziś.

​Nieruchomość w chwili obecnej znajduje w stanie bardzo dobrym, nie ma potrzeby ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych w najbliższych latach. Obiekt został wybudowany ówcześnie z wysokiej jakości materiałów budowlanych z zachowaniem wszystkich norm. Atutem przedmiotowej oferty jest długoletnia umowa najmu z możliwością przedłużenia jej na kolejnych 10 lat. Zwrot z inwestycji może nastąpić po 122 miesiącach lub szybciej.

Cena ofertowa 1 200 000 zł brutto, stan prawny wolny od jakichkolwiek wad i przeszkód uniemożliwiających przeniesienie własności. Oferta godna polecenia szczególnie dla osób poszukujących bezpiecznej lokaty kapitału w obecnych czasach.

​ W przypadku jakichkolwiek pytań - jesteśmy do dyspozycji i prosimy o kontakt.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków