Zakład produkcyjny produktów głęboko mrożonych • Cena: 2 500 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonujący biznes, polegający na produkcji produktów głęboko mrożonych typu kluski śląskie, pyzy, pierogi, knedle, kopytka, kartacze, uszka, wszystkie z kilkoma rodzajami nadzienia.


Nieruchomości i urządzenia

Zakład funkcjonuje na rynku ponad 20 lat, zdobywał wiele wyróżnień i nagród za swoje produkty zarówno z Ministerstwa Rolnictwa i Wsi, na targach i wystawach oraz konkursach „polska dobra żywność”. Produkcja odbywa się pod własnym znakiem towarowym oraz znakami towarowymi innych producentów żywności.
Zakład produkcyjny położony jest w centralnej części Polski (województwo łódzkie), z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjno - logistycznym z innymi częściami kraju i z zagranicą. Niedaleko przebiega trasa szybkiego ruchu S8. Bardzo dobra infrastruktura drogowa zapewnia sprawną możliwość transportu produktów gotowych.
Powierzchnia budynków, w których przebiega produkcja to 1800 m kw. , na działce gruntu o powierzchni 0.26 ha.
Sprzedaż obejmuje przedsiębiorstwo w składzie:
-Budynek N1 z 3 pomieszczeniami produkcyjnymi,kuchnią, pomieszczeniemi dla przygotowania ciasta,myjka skrzyniek,pakownia,4 magazyny,2 chlodnie na przechowywanie około 3 ton produktów w temperaturze -20 st. C, 3 chlodnie dla mięsa,ciasta i warzyw,laboratorium,szatnie dla pracowników,4 biura,sklep firmowy
-Budynek N2 z pomieszczeniami socialnymi, 2 magazynami i chlodnią na przechowywanie około 80 ton produktów w temperaturze -20 st. C, i możliwoscia rozbudowy
-Budynek N3 z warsztatem , i magazynem około 350m2
- maszyny produkcyjne stanowiące kompleksowe linię produkcyjne począwszy od przygotowania surowców, ich przetworzenia i kończąc na maszynach produkujących gotowe produkty (wykaz składowych maszyn i urządzeń dostępny do wglądu w trakcie spotkania z możliwością obejrzenia jak pracują),
-własną kotłownię,
- system monitoringu z podłączeniem do internetu.
- kontrakty handlowe,
- ruchomości będące wyposażeniem przedsiębiorstwa (poczynając od wyposażenia biur, poprzez hale produkcyjne, szatnie, stan magazynowy surowców produkcyjnych oraz stan magazynowy produktów gotowych, kompleksowa infrastruktura technologiczna oraz instalacyjna, urządzenia transportu bliskiego: paleciaki ręczne i elektryczne),
- receptury produkcyjne naszych wyrobów z przeniesieniem prawa do ich własności na rzecz nowych nabywców,
- znak towarowy, handlowy przedsiębiorstwa,
- pełne kontakty z dostawcami surowców, oraz z odbiorcami produktów,
- kadra pracownicza w tym kadra kierownicza zapewnia pełną zdolność do płynnej realizacji dotychczasowej produkcji i jej sprawność w zakresie obsługi menadżerskiej.
Ogłoszenie sprzedaży zawiera wsparcie posprzedażowe w prowadzeniu biznesu.. Zapewnia to płynność produkcji i możliwość wielokierunkowych modyfikacji zakresu produkcyjnego.
Cena za sprzedaż zorganizowanego zakładu produkcyjnego, z liniami produkcyjnymi, maszynami, personelem pracowniczym, ruchomościami i nieruchomością gruntową z budynkami, halą produkcyjną i budynkami magazynowymi wynosi 2,5 mln zł.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków