Wyposażony lokal gastronomiczny. Niski czynsz, baza klientów • Cena: 159 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpię w pełni wyposażony, funkcjonujący lokal gastronomiczny przy Rondzie Matecznego, z niskim czynszem wynajmu oraz stałą bazą klientów, w sąsiedztwie nowych osiedli i firm. Idealny pod SUSHI, KUCHNIA WŁOSKA, PIZZA, PIEKARNIA, BISTRO itp.

Lokal znajduję się na Osiedlu Fi, na nowo powstałym etapie osiedla (budynek z 2016 roku) przy ulicy Tadeusza Szafrana 5A.

Lokal funkcjonuje od kwietnia 2018 roku, od początku pod jedna marką SZCZĘŚCIE.

W najbliższej okolicy znajduje się kilka nowo powstałych osiedli z młodą grupą odbiorców oraz bardzo dużo biurowców i firm prywatnych (min. Buma Square, Wadowicka Office, Sawing Office, Urząd Skarbowy, GoJump itd.). Grupa docelowa najbliższej okolicy to młode rodziny z dziećmi, pracownicy korporacji, managerowie oraz studenci wynajmujący mieszkania o podwyższonym standardzie. Lokal jest rozpoznawalny, ma bazę stałych, lojalnych klientów. W lokalu poza serwowaniem dań i napojów na miejscu i na wynos zajmujemy się min. organizacją komunii, chrzcin, urodzin, eventów dedykowanych oraz cateringów. Lokal posiada koncesję na alkohol typu A/B.

Wyposażenie:

Lokal o powierzchni 66m2 składa się z sali konsumpcyjnej z barem i toaletą dla gości, kuchni, dwóch magazynów i pomieszczenia socjalnego z toaletą.

Wysokość lokalu to 3,7m.

Na przełomie listopada 2017-marca 2018 w lokalu został przeprowadzony gruntowny remont zgodnie z wymogami sanepidu. Lokal wynajęto w stanie deweloperskim zatem wszelkich przyłącza, elektryka, kanalizacja i wentylacja została wykonana jako nowe.

W lokalu zainstalowano min. włoski piec do pizzy OEM, kuchnie gazową 6 palnikową Stalgast, piec konwekcyjny Hendi, wyparzarkę Fagor. Kuchnia posiada blaty ze stali nierdzewnej oraz 3 baseny z punktami wodnymi. Lokal posiada 4 lodówki, chłodnię o pojemności 700 litrów oraz zamrażarkę.

W lokal zainwestowano ponad 200 tys złotych (większość sprzętu zakupiona jako nowy).

Dodatkowym atutem jest doprowadzenie na sali miejsca na rzutnik co pozwala na transmisję min. meczy, filmów lub przeprowadzanie szkoleń.

Szukamy inwestora do przejęcia lokalu na zasadach odstępnego. Cena do negocjacji.

Chętnie umówimy się na spotkanie, pokażemy lokal. Jesteśmy dostępni codziennie.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków