Warsztat samochodowy z 40-letnią tradycją • Cena: 2 200 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 1984
 • Liczba pracowników: 14
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CAŁEGO PRZEDSIĘBIORSTWA (nazwa, baza klientów, kadra pracownicza).

Obecny właściciel z miłą chęcią wdroży nowego właściciela we wszystkie szczegóły działalności, i pomoże na stracie.

Budynek wolno stojący, handlowo usługowy, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony zlokalizowany w centrum dzielnicy Wesoła w Mysłowicach. Konstrukcja tradycyjna, na ławie fundamentowej, ściany murowane, strop żelbetonowy, dach betonowy na konstrukcji metalowej przykryty papą. Budynek ocieplony styropianem, wykończony tynkiem mineralnym. Aktualne jego przeznaczenie to warsztat mechaniczny, serwis wulkanizacyjny, oraz hurtownia opon (punkt z ponad 30- sto letnim doświadczeniem i tradycją).

Obiekt składa się z dwóch głównych pomieszczeń warsztatowych z osobnymi wjazdami o powierzchni 66 m2 i 134 m2, w pomieszczeniach tym jest szereg urządzeń służących do kompletnego serwisu opon samochodów osobowych i ciężarowych oraz mechanicznych napraw pojazdów osobowych na 4 stanowiskach. Na podłogach posadzka przemysłowa niepylna. Biuro oraz sala obsługi klienta ma powierzchnie ok. 33 m2, gdzie znajdują się 3 stanowiska obsługi klienta oraz gabinet szefa. Ściany malowane, na podłogach kafelki. Zaplecze socjalne dla pracowników w pełni wyposażone o powierzchni ok. 32 m2, składa się z kuchni, szatni, pryszniców oraz toalety, ściany malowane, na podłodze płytki. Nad biurem oraz częścią socjalną urządzona jest antresola, na której znajdują się wyposażenie do naprawy opon, oraz dźwig umożliwiający transport opon na górę. Ponadto do budynku przynależy jeszcze pomieszczenie magazynowe, oraz garaż.

Budynek oraz wyposażenie znajduję się w bardzo dobrym stanie. Widoczne na zdjęciach wyposażenie pozostanie w cenie nieruchomości do dyspozycji nowego właściciela, Cena obejmuje dodatkowo dwa samochody dostawcze Iveco Daily 5,5 tony oraz 7,5 tony wyposażone w mobilne warsztaty do wulkanizacji samochodów ciężarowych, oraz trzy samochody dostawcze (Dacia Logan, Duster oraz Renault Trafic) do bieżącej obsługi działalności.

Istnieje możliwość zakupu całego w pełni działającego przedsiębiorstwa wraz z kadrą pracowniczą oraz dużym portfelem klientów (stałe umowy i kontrakty na obsługę wulkanizacyjną flot samochodów osobowych i ciężarowych), ponadto atrakcyjne umowy ( z dużymi rabatami) na dostarczanie opon do warsztatu.

Powierzchnia użytkowa całości to 498,91 m2, kubatura 2555,52 m3, istnieje możliwość urządzenia na dużą halą jeszcze jednego poziomu z przeznaczeniem na biura, magazyn lub część socjalną, bez podnoszenia dachu Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, odgromową, centralnego ogrzewania, alarmową, oraz komputerową z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, posadowiony na działce o powierzchni 883 m2.

W przypadku zainteresowania samym budynkiem bez wyposażenia oraz działającego przedsiębiorstwa zadzwoń, po wcześniejszych ustaleniach jest możliwość zakupu samej nieruchomości.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC.


Nieruchomości i urządzenia

Nieruchomość ok. 500 m2, całkowite wyposażenie widoczne na zdjęciach, flota samochodów, możliwość przejęcia stanów magazynowych.


Wsparcie posprzedażowe

Obecny właściciel z miłą chęcią wdroży nowego właściciela we wszystkie szczegóły działalności, i pomoże na stracie.


Powód sprzedaży

Czas na emeryturę.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków