Stacja Kontroli Pojazdów i Warsztat Samochodowy • Cena: 5 500 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2010
 • Liczba pracowników: 7
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Szukasz domu i pracy w jednym to właśnie jest ta okazja zaoszczędzasz czas i pieniądze na dojazdy do pracy. Ja uważam za najlepszy wybór i decyzję praca i dom razem w jednym. W końcu poczułem smak i doceniłem wykorzystując swój czas prywatny na maksa będąc w swoim ogrodzie pijąc czy jedząc rodzinnie, a zarazem jestem z rodziną i w pracy w tym samym czasie.
Sprzedam nowoczesny niestandardowy, dobrze prosperujący obiekt - Stacja Kontroli Pojazdów wraz z warsztatem samochodowym i dwoma mieszkaniami usytuowanymi we Wrocławiu: Leśnica- Żar przy ul. Lutyńskiej, wylot na Zieloną Górę/Szczecin.

Cały budynek ma 750 m, jest położony na terenie działki około 3500 m. Duże 4 bramy wjazdowe na halę (każdy TIR wjedzie bez problemu ). W budynku znajduję się dobrze prosperująca nowoczesna super wyposażona stacja kontroli pojazdów , jak również w pełni wyposażone 3 stanowiska mechaniki samochodowej: stanowisko wulkanizacja, stanowisko do ustawiania geometrii kół, pomieszczenie do specjalistycznej naprawy turbosprężarek, pomieszczenia do napraw elementów mechanicznych. niezależna myjnia samochodowa ( w pełni wyposażona ) , duży plac manewrowy – parkingowy.

Pozostałe pomieszczenia to pięknie rozwiązana część biurowa, magazynowa i socjalna na parterze (w każdej chwili możliwość adaptacji pod inną potrzebę) jak również 2 niezależne mieszkania na 1 piętrze. które można zaadoptować na dodatkowe biura -magazyny. Każde z pomieszczeń jest wykończone i umeblowane pod klucz na wysokim poziomie. Europejska jakość i klasa. Ogrzewanie podłogowe położone na całej nieruchomości. Obiekt jest o kamerowany i monitorowany. Własna portiernia z ochroną. Dwie bramy wjazdowe do firmy i posesji w części prywatnej. Piękny ogród z dużym oczkiem i pergolą, miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Działka jak i sam budynek mają jeszcze dowolne możliwości do rozwoju np. dodatkowa hala, magazyny, dom, plac. Okolica jest piękna i przyszłościowa jak i również rozwojowa, dzięki przebiegającej niedaleko obwodnicy miejskiej, ale szczególnie z powodu wybudowanej w tym roku dodatkowej mniejszej obwodnicy, która da jeszcze dała lepsze połączenie z lotniskiem i dalej z autostrada A4.

Prowadzona działalność jest dobrze znana i rozreklamowana w okolicy jak i dalszym rejonie, bezkonkurencyjna w tym rejonie, zapewniając stałą bardzo korzystna stopę zwrotu inwestycji. Nieruchomość zbudowana jest z najlepszych materiałów i według wysokich standardów (budowana dla siebie nie na handel ).

Bardzo polecam oferowaną nieruchomość. Jeśli uważasz, że cena jest zawyżona zaproponuj własną ofertę a Ja rozpatrzę każdą twoją propozycję. Więcej pytań pod numerem telefonu [dane ukryte] [dane ukryte]. Podaję adres strony internetowej celem wstępnego obejrzenia wyglądu nieruchomości . [dane ukryte].
Stacja Kontroli pojazdów w ciągłej eksploatacji gwarantująca zwrot inwestycyjny możliwość dalszego rozwoju po przez rozbudowę nas dużej działce.
podaję położenie GPS. 51.1491913, 16.8311423


Nieruchomości i urządzenia

Budynek i teren. Pełne najnowocześniejsze wyposażenie Stacji Kontroli Pojazdów wraz z bazą klientów oraz pełne wyposażenie Warsztatu Samochodowego wraz podnośnikami wyważarką do kół urządzeniem do geometrii kół , diagnostycznym komputerem, szafkami narzędziowymi kluczami specjalistycznymi to co jest potrzebne do prowadzenia Stacji i Warsztatu oraz podstawowe wyposażenie Myjni samochodowej.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

z przyczyn rodzinnych i wyjazdu za granicę.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków