Szukam wspólnika do trzech restauracji w Łodzi • Cena:
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 1989
 • Liczba pracowników: 9
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy
  • ▪ Pakiet większościowy
  • ▪ Pakiet mniejszościowy

Opis oferty

Szukam wspólnika (z możliwością wykupienia) do prowadzenia należących do mnie trzech wyjątkowych restauracji w centrum Łodzi.

1. Prężnie działająca i popularna pizzeria-trattoria włoska o powierzchni ok. 200 m2, znajdująca się w ścisłym centrum Łodzi. Pizzeria sprawnie działa i nadal się rozwija.

Lokal jest parterowy z antresolą, w pełni przystosowany do działalności gospodarczej. Działa nieprzerwanie od 2014 roku., posiada dwa wejścia - główne prosto z ulicy i od zaplecza; odbiory sanepidu, p-poż., itd. Składa się z sali konsumpcyjnej, kuchni, zmywalni, 2 toalet dla gości, antresoli ze stołami konsumpcyjnymi, magazynu, pomieszczenia dodatkowego kuchni. Lokal wyremontowany, od początku projektowany i wykonany pod gastronomię.
Nowa instalacja elektryczna, gaz. Specjalistyczny piec na drewno do pieczenia pizzy neapolitańskiej, z łatwością osiągający temperaturę 500 stopni Celsjusza.

Sala konsumpcyjna jest w stanie pomieścić ok. 60 osób.

Lokal jest w pełni wyposażony, posiada piec do pizzy opalany drewnem, dzieżę do ciasta, krajalnicę do mięs, lodówki, zamrażarki, inne przedmioty kuchenne, ladę chłodniczą, zmywarkę gastronomiczną, profesjonalny system wentylacji, alarm, monitoring, telewizor, kompletny design.
Lokal sprzedamy z pełnym wyposażeniem, stanem magazynu spożywczego, opakowań itp.

Oferta obejmuje markę znaną na lokalnym rynku, działającą od ponad pół dekady, numery telefonów klientów, prężnie działające profile social media (FB i Instagram), zlokalizowaną w centrum Łodzi opodal siedzib licznych firm, biurowców, hoteli, hosteli, szkół średnich i wydziałów szkół wyższych, z bardzo dobrą reputacją, ze sprawdzonym łańcuchem dostawców, wraz z know-how neapolitańskiej kuchni, włączoną w platformy pyszne i glovo, z dużym parkingiem w sąsiedztwie, działającym systemem lojalnościowym, markę kojarzoną ze świeżością, autentycznością i tradycją.

2.

Restauracja-Pałac w stylu eklektycznym
Sale konsumpcyjne zdolne pomieścić 150 osób - na przyjęciach zasiadanych i ponad 200 osób na przyjęciach stojących, koktajlowych. Powierzchnia lokalu około 900 metrów. Lokal zabytkowy, w stylu modernizmu klasycyzującego z elementami secesji, eklektyczny. Posiada dwa wejścia - od ulicy i od zaplecza.
Lokal składa się z 5 sal konsumpcyjnych, sali balowej do tańca z podwyższeniem dla orkiestry, pomieszczeń gospodarczych, dwóch dużych toalet, szatni, pomieszczeń biurowych w pełni wyposażonych i pomieszczeń wypoczynkowych.

Kuchnia kompletnie i nowocześnie urządzona w silny piec konwekcyjny, lodówki, 4 zamrażarki, ośmiopalnikową kuchnię, pomieszczenia pomocnicze, wypażarki. W restauracji monitoring, profesjonalny system wentylacji, stylowe meble pałacowe, obrazy, liczne dzieła sztuki, pianino, telewizor. Samochody dostawcze. Lokal działa od ponad 70 lat i wrósł w krajobraz kulturowy i gospodarczy Łodzi jako najbardziej kultowa restauracja.
Połączony z platformami glovo i pyszne. Posiada profesjonalną stronę internetową i media społecznościowe.

3.

Restauracja w miejscu rekreacyjnym z ogrodem.
Urządzona w stylu pałacowym, posiada 4 sale konsumpcyjne zdolne pomieścić na przyjęciach zasiadanych 80 osób, na przyjęciach stojących, koktajlowych 160 osób. Powierzchnia - 300 metrów. Położona na zaadaptowanym do celów turystyczno-wypoczynkowych ogrodzie o powierzchni 5000 metrów. Posiada trzy wejścia, 2 łazienki dla gości, pomieszczenia gospodarcze, kompletne wyposażenie lokalu, kuchni, zabytkowe meble, dworskie dekoracje, monitoring, alarm, profesjonalny system wentylacji.

Niewątpliwie jedną z największych zalet lokalu jest położenie w jednym z najpopularniejszych miejsc rekreacyjnych w Łodzi, co weekend odwiedzanych przez kilka tysięcy mieszkańców. Olbrzymie możliwości rozwoju i adaptacji zarówno lokalu jak i przyległego terenu zielonego.

Zapraszamy do kontaktu oraz oglądania (po wcześniejszym umówieniu).


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków