Studio modelowania sylwetki • Cena: 150 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam aktywnie prosperujące Profesjonalne Studio Modelowania Sylwetki w koncepcie Studio Figura, które od wielu lat poprzez ćwiczenia, suplementy, kosmetyki oraz zabiegi kosmetologii estetycznej pomaga kobietom w Polsce i na świecie zadbać o swój wygląd i zdrowie. Biznes uznany za najskuteczniejsze rozwiązania w dziedzinie odchudzania i modelowania sylwetki oraz bezinwazyjnego odmładzania. Studio powstało w wrześniu 2019 r. Jest w pełni wyposażone w najbardziej nowoczesne urządzenia służące odchudzaniu i modelowaniu sylwetki.

Lokal ma 150 m.kw., jest w pełni umeblowany i wyposażony. Studio jest rozpoznawalne i cieszy się dużą renoma. Posiada swój aktywny fan-page pod nazwa: Studio Figura Mogilno, gdzie prowadzone są akcje promocyjne. Ma prawie dwa tysiące osób obserwujących. Posiada bazę klientek, logo, numer telefonu oraz gotowy koncept prowadzenia biznesu. Przy salonie znajduje się duży, bezpłatny parking dla klientek.

W lokalu można rozpocząć działalność bez dodatkowego nakładu finansowego. Świetna inwestycja dla osób z pasja w dziedzinie pięknego i zdrowego ciała. Cena do rozsądnej negocjacji. Jeśli nie masz możliwości pełnego sfinansowania inwestycji, możemy porozmawiać o podnajmie konceptu w formie comiesięcznego wynagrodzenia ryczałtowego.


Nieruchomości i urządzenia

Urządzenie wchodzące w skład wyposażenia co do których istnieje możliwość przejęcia leasingu to:
- Roll Shaper
- Swan Shaper
- Vacu Shaper
- Limfodrenaż
- Elektrostymulacja
- Rower poziomy
- Beauty Shaper
- Lipolaser
- Vacu Shaper by Bike

Urządzenia będące już naszą własnością to;
- Sauna Karbonowa
- Elektrostymulacja z podczerwienią
- Opalanie natryskowe
- Multipolat


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

rozwiązanie spółki

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków