Studio mebli kuchennych z warsztatem


Drewno, Meblarstwo
Chorzów, Śląskie

 • Cena: 20 000 zł
 • Przychody: 551 000 zł
 • Dochody: 80 000 zł
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam studio mebli kuchennych - działalność gospodarcza jednoosobowa generującą zyski.
Odstępuję gotową firmę, tj.:
- wyremontowane przeze mnie, wynajmowane studio kuchenne wraz z ekspozycją i całym wyposażeniem,
- warsztat (osobno możliwość odkupienia, lub wynajęcia ode mnie maszyn stolarskich),
- bardzo dobrą stronę internetową, wypozycjonowaną w Google na najlepsze frazy, wraz ze wszystkimi zdjęciami i wizualizacjami kuchni wykonanymi przez profesjonalną firmę, które kosztowały 10 000 zł.
Możliwości rozwoju:
Rozwinięcie produkcji i produkcja mebli dla innych podmiotów gospodarczych, a także dobre zorganizowanie sprzedaży i sposobu rozpisywania zamówień na studiu, a następnie otworzenie kolejnych studii kuchennych. Pod względem reklamy w internecie firma jest na bardzo wysokim poziomie, dodatkowe lokalizacje na pewno będą opłacalne, aczkolwiek wymaga to sporego zaangażowania czasu.


Nieruchomości i urządzenia

Wynajmuję lokal użytkowy na studio kuchenne, powierzchnia 55 m2, warsztat o powierzchni 140 m2. W cenie pełne wyposażenie studia kuchennego, osobno oferuję możliwość odkupienia maszyn stolarskich. Jestem także w stanie odsprzedać taniej samochód dostawczy, a także odstąpić leasing komputera wraz z oprogramowaniem do projektowania kuchni o wartości 20 000 zł.


Wsparcie posprzedażowe

Biznes powinien przejąć ktoś, kto ma doświadczenie w temacie sprzedaży i produkcji mebli, mogę jedynie zaoferować kontakty do wszystkich dostawców, a także przedstawić im nowego właściciela.


Powód sprzedaży

Sprzedaję, ponieważ prowadzenie tego typu działalności wymaga ode mnie zbyt dużej ilości czasu, którego ze względu na sytuację rodzinną nie mogę poświęcać, chcę firmę sprzedać po minimalnych kosztach, aby odzyskać choć część zainwestowanych pieniędzy.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków