Squash i fitness club • Cena: 650 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2013
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Kameralny klub sportowy w rewelacyjnej lokalizacji, w centrum Ligoty. Świetna lokalizacja w sąsiedztwie licznych dużych osiedli, biznes centrum "Euro centrum", Akademii Medycznej zapewnia duży potencjał dostępności klientów.

Klub działa od 6 lat i przez ten czas pozyskał dużą grupę stałych bywalców, regularnie korzystających z kortów do squasha jak i salki treningowej. Oferowany klub to centrum aktywności fizycznej dla osób w każdym wieku!: od najmłodszych, chętnie umawiających się na zajęcia z ulubionym trenerem lub organizując sportowe urodzinki dla grupy znajomych, kobiet grupa zarówno regularnie grająca w squasha jak i wytrwale trenująca z trenerem na sali treningowej, no i oczywiście najliczniejsze męskie grono walecznych ligowiczów (najlepiej funkcjonująca Liga Squsha w regionie!) zapewniających stałą rezerwację kortów w godzinach porannych, popołudniowych jak i wieczornych.

Cena obejmuje:
- Wynajmowany budynek o powierzchni 450m2, wraz powierzchnią parkingową ok 300m2, 3 korty do squasha McWil Premium, szatnie z wyposażeniem oraz wysokiej jakości drewniane sauny (po jednej w każdej szatni).
- Zaadaptowana pomieszczenie pod wynajem, wraz z podpisaną umową, dodatkowa toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze, recepcję wraz z wyposażeniem biurowym i sanitarnym, wyposażenie ciągów komunikacyjnych oraz powierzchnie przed kortami, biuro wraz wyposażeniem sanitarnym oraz umeblowaniem (zaplecze kuchenne).
- Sala treningową ( cena nie zawiera wyposażenia sali treningowej ), kotłownię wraz z całym wyposażeniem (m.in dwa kotły grzewcze), centrala wentylacyjna wraz z agregatem chłodzącym (klimatyzacja), billboard reklamowy przed wejściem, dostęp do mediów: internet, telewizja, system kamer z możliwością nagrywania i monitoringu, wysoko pozycjonowana strona internetowa, aktywny fan page facebooka baza klientów wraz jedna z największą działającą ligą squasha na Śląsku. - Duża baza klientów serwisu rakiety (squash/tenis), gotowe projekty rozbudowy i powiększenia klubu (wykonane przez architekta projekty/wizualizacje).

Istnieje również możliwość zaaranżowania powierzchni za klubem.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Do uzgodnienia.


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków