Sprzedam udziały lub całość sklepu internetowego
- Cena: 90 000 zł
- Przychody: –
- Dochody: –
- Rok założenia: 2015
- Liczba pracowników: 1
-
Charakter działalności:
- ▪ Handel
-
Zakres sprzedaży:
- ▪ Całość firmy
- ▪ Pakiet większościowy
- ▪ Pakiet mniejszościowy
Opis oferty
Sprzedam całość lub udziały w zamian za powiększenie kapitału. Firma zajmuje się handlem detalicznym mebli i wyposażenia wnętrz przez internet i w trybie stacjonarnym. Obroty na chwile obecną to 80 tys. netto przy marży 35% i kosztach 5tys. netto.
Tendencja wyraźnie wzrostowa.
Sprzedaż 50% udziałów w cenie 90 tys. pozwoli zamknąć moje sprawy z poprzedniej firmy i skupić się tylko na generowaniu zysku.
Możliwości rozwoju:
Możliwy rozwój firmy poprzez sprzedaż w krajach UE.
Nieruchomości i urządzenia
Ekspozycja i showroom o wartości 20 tys., lokal wynajmowany umowa najmu na 5 lat.
Wsparcie posprzedażowe
W każdej opcji sprzedaży jest możliwość pozostania obecnego Właściciela w firmie i prowadzenia nadal działalności, drugą opcją jest wdrożenie Nabywcy i przeprowadzenie szkolenia z zakresu działalności firmy.
Powód sprzedaży
Powodem sprzedaży są zadłużenia z poprzedniej działalności , słaba płynność finansowa blokuje prawidłowe działanie spółki – zamrożenie środków na koncie spółki w urzędzie 7 tys. zł.