Sprzedam portal sportowy • Cena: 3 000 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2011
 • Liczba pracowników: 10
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam działający od 2011 roku portal sportowy . Sporteuro.pl to miejsce tworzone przez pasjonatów dla pasjonatów. Czasami w sposób śmiertelnie poważny i skrupulatny, a czasami lekko i ironicznie opisujemy wydarzenia sportowe rozpalające wyobraźnię kibiców na całym świecie. Co tydzień dostaniesz od nas opisy meczów i garść statystyk, zestawień oraz rankingów, które pomogą Ci zrozumieć świat sportu. Oglądamy, śledzimy lub jesteśmy wszędzie tam, gdzie „biało-czerwoni” walczą o najwyższe laury niezależnie od tego czy jest to piłka nożna, siatkówka, tenis czy boks.
Przyjazna dla użytkownika konstrukcja strony pozwala na szybkie i intuicyjne dotarcie do informacji, które najbardziej go interesują. Środek strony zdominowany jest przez slajd i rozbudowane artykuły pogrupowane według tematyki. Po lewej stronie czytelnik może zapoznać się z najświeższymi newsami, które po najechaniu kursorem na tytuł rozwijają pełną treść komunikatu bez potrzeby wchodzenia na oddzielne podstrony.
Dział „piłka nożna” jest najpopularniejszą zakładką na Sporteuro.pl. Najwięcej miejsca zajmują w niej artykuły poświęcone polskiej reprezentacji, ekstraklasie i występom „biało-czerwonych” reprezentantów w ligach zagranicznych. Intensywnie opisywana jest przez nas również angielska Premier League – najbardziej medialna liga świata posiadająca rzesze fanów w każdym polskim mieście. Na naszej stronie znaleźć można jednak relacje, zapowiedzi i analizy każdego ważnego piłkarskiego wydarzenia. Czytając Sporteuro.pl nie ominą Cię z pewnością derby Rzymu, ani klasyk Real – Barcelona.
Siatkówka to drugi najpopularniejszy sport w Polsce. Na naszych łamach znaleźć można zapowiedzi i relacje meczowe spotkań reprezentacji. Sprawdzamy również regularnie co piszczy w krajowych rozgrywkach ligowych mężczyzn oraz – co rzadkie na polskich portalach sportowych – siatkówce ligowej kobiet. Z nami nie ominiesz żadnego transferowego doniesienia.
Silną stroną naszego portalu są ekskluzywne rozmowy z najważniejszymi postaciami środowiska sportowego. Jeżeli masz dość opowieści o tym, że aby wygrać trzeba dobrze grać, zajrzyj do naszego działu z wywiadami. Stawiamy na ciekawych rozmówców i niebanalne pytania – piłkarze, bokserzy, zawodnicy MMA, a nawet politycy – interesuje nas każdy, kto ma coś wartościowego do powiedzenia. Na naszych łamach ukazały się już wywiady z takimi osobistościami polskiego sportu jak Robert Lewandowski, Dariusz Michalczewski, Mamed Khalidov, Irena Szewińska, Mateusz Borek czy… Janusz Korwin-Mikke.
Publicystyka jest miejscem przeznaczonym na nasze opinie. Nie boimy się kontrowersji, piszemy prosto z mostu, nieraz wpadając w ostre wewnątrzredakcyjne polemiki. Publicystyka to również dział z obszernymi, pogłębionymi analizami i artykułami najbardziej aktualnych tematów ze świata sportu. Przybliżamy w nim sylwetki wschodzących gwiazd i historie odwiecznych rywalizacji między najpotężniejszymi klubami Starego Kontynentu. Podejmujemy również próbę opisu i zrozumienia nowych zjawisk takich jak e-sport.
Obozy przygotowawcze, walki bokserskie oraz opinie i komentarze po ich zakończeniu. Dla naszych redaktorów pora dnia nie ma znaczenia, żadna ważna gala pięściarzy i zawodników MMA nie umknie naszej uwadze. Szybki dostęp do komentarzy i informacji z pierwszej ręki czołowych polskich bokserów oraz ekspertów telewizyjnych zapewnia, że zawsze będziesz na czasie.
Portal Sporteuro.pl aktywnie działa w ramach serwisów społecznościowych. Nasz fanpage w serwisie Facebook polubiło do tej pory 24 tys. osób. Czytelnicy mają możliwość zapoznania się z wybranymi tekstami publikowanymi w ciągu dnia na portalu okraszonych humorystycznymi komentarzami. Stałym elementem naszego fanpage’a są konkursy, w ramach których do wygrania są atrakcyjne nagrody w postaci książek i wejściówek na najnowsze kinowe spektakle. Znaleźć nas można również na Twitterze.
Sklep Vipsporteuro.pl posiada szeroką gamę asortymentu sportowego i turystycznego. Jeżeli sporty to drużynowe i indywidualne, jeśli wypad poza miasto to nad morze i w góry. Najlepsi światowi producenci sprzętu sportowego stają się dostępni na odległość jednego kliknięcia.
Naszą grupę docelową stanowią przede wszystkim mężczyźni w wieku od 18 do 34 lat, którzy stanowią niemal 80% odwiedzających nas czytelników. W zamieszczonych pod adresem sporteuro.pl\statystyka , statystykach można zobaczyć jak przedstawia się oglądalności naszego portalu.
CENA DO NEGOCJACJI W ZALEŻNOŚCI OD OPCJI ZAKUPU PORTALU.


Możliwości rozwoju:
bardzo rozwojowa inwestycja w branży sportowej


Nieruchomości i urządzenia

opcjonalnie


Wsparcie posprzedażowe

opcjonalnie możliwość kontynuowania wsparcia zarządzania portalem lub przejście pracowników pod nowe "skrzydła"


Powód sprzedaży

więcej informacji na spotkaniu

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków