Sprzedam portal przygotowany do zarobku z reklam • Cena: 2 000 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2012
 • Liczba pracowników: 15
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam portal lifestylowy, przygotowany do zarabiania na reklamach lub w innym zakresie .Life4style to portal przeznaczony głównie dla kobiet, które w każdej dziedzinie swojego życia chcą kierować się dobrym stylem. Piszemy o modzie, urodzie, kulturze i społeczeństwie. Zajmujemy się zdrową dietą i aktywnością fizyczną. Podpowiadamy naszym czytelniczkom modowe i urodowe inspiracje. Obce nie są nam tematy związków i macierzyństwa. Jesteśmy obecni na najważniejszych wydarzeniach dotyczących mody, kultury i designu w naszym kraju. Regularnie publikujemy wywiady z wybitnymi postaciami świata kultury i rozrywki. Czerpiemy z porad ekspertów z takich dziedzin jak dietetyka, fitness, kosmetologia i psychologia. Dla naszych czytelniczek chcemy stanowić źródło wiedzy, porad i inspiracji.Portal Life4style jest domeną aktywną w ramach najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Nasz fanpage w serwisie Facebook polubiło już niemal 30 tys. osób. Nasi czytelnicy są aktywni w komentowaniu i dzieleniu się treściami zawartymi na naszym profilu. Stałym elementem naszego Facebooka są konkursy dla naszych czytelników, w ramach których do wygrania są atrakcyjne nagrody, takie jak biżuteria, kosmetyki oraz bilety na wydarzenia kulturalne. Aktywnie udzielamy się również w ramach serwisów Instagram, Twitter i Google +.
Nasz portal cieszy się licznym gronem stałych, regularnie nas odwiedzających czytelników. Naszą grupę docelową stanowią przede wszystkim kobiety w wieku od 18 do 34 lat. Większość naszych czytelników spędza na naszej stronie ponad 3 minuty i w tym czasie odwiedza minimum 3 podstrony. W zamieszczonych statystykach life4style.pl\statystyka jest liczba unikalnych użytkowników naszej strony.
CENA DO NEGOCJACJI W ZALEŻNOŚCI OD OPCJI ZAKUPU PORTALU.
Możliwości rozwoju:
cały czas można rozbudowywać o kolejne funkcjonalności


Nieruchomości i urządzenia

opcjonalnie


Wsparcie posprzedażowe

opcjonalnie możliwość kontynuowania wsparcia zarządzania portalem lub przejście pracowników pod nowe "skrzydła"


Powód sprzedaży

Inwestycja w kolejne portale, które też będą na sprzedaż.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków