Sprzedam markę kosmetyczną istniejącą od 2017 roku
- Cena: 1 000 000 zł
- Przychody: 500 000 zł
- Dochody: –
- Rok założenia: 2017
- Liczba pracowników: 1
- Adres internetowy: Ukryty
-
Charakter działalności:
- ▪ Produkcja
- ▪ Handel
-
Zakres sprzedaży:
- ▪ Całość firmy
Opis oferty
Na sprzedaż polska marka kosmetyczna Tune Cosmetics, obecna na rynku od 2017 roku, z ugruntowaną koncepcją oraz bardzo dobrą opinią wśród klientów.
Tune Cosmetics specjalizuje się w kosmetykach do makijażu oraz pielęgnacji, tworzonych w certyfikowanych laboratoriach w Polsce z wysokiej jakości surowców. Od momentu powstania marka była rozwijana w sposób konsekwentny, z naciskiem na jakość produktów, estetykę oraz autentyczność, co przełożyło się na rozpoznawalność i lojalność klientów.
Marka posiada:
- działający sklep internetowy,
- rozwinięte i aktywne profile w mediach społecznościowych (Instagram)
- portfolio produktów (makijaż + pielęgnacja) wraz z dokumentacją,
- bazę klientów,
- zaplecze produkcyjne w postaci sprawdzonych laboratoriów i firm konfekcyjnych,
- doświadczenie w sprzedaży detalicznej, hurtowej oraz eksportowej.
Tune Cosmetics posiada również historię sprzedaży zagranicznej, w szczególności na rynku Bliskiego Wschodu, gdzie produkty marki były cenione i dobrze przyjęte. Dotychczasowa sprzedaż była realizowana przy bardzo ograniczonym marketingu i wąskim portfolio produktowym, co wskazuje na duży niewykorzystany potencjał dalszego rozwoju.
Marka funkcjonowała jako jednoosobowa działalność gospodarcza, tworzona z pasji i wiedzy branżowej. W ostatnim okresie, ze względu na sytuację ekonomiczną, rozwój marki został czasowo wstrzymany, co nie wynika z problemów produktowych ani rynkowych.
Sprzedaż dotyczy całości aktywów marki (asset deal), w tym:
- nazwy i identyfikacji marki Tune,
- sklepu internetowego wraz z infrastrukturą,
- produktów i dokumentacji,
- bazy klientów i kanałów komunikacji,
- zapasów magazynowych,
- kontaktów produkcyjnych i handlowych,
- pełnego know-how operacyjnego.
Założycielka oferuje możliwość pozostania przy projekcie przez okres od 3 do 6 miesięcy w celu wdrożenia, przekazania wiedzy i zapewnienia ciągłości biznesu.
Tune Cosmetics stanowi atrakcyjną propozycję dla:
- dystrybutora lub hurtowni kosmetycznej,
- firmy e-commerce chcącej przejąć gotową markę,
- podmiotu planującego rozwój własnego brandu kosmetycznego,
- firmy zainteresowanej rozwojem sprzedaży zagranicznej.
Nieruchomości i urządzenia
Wsparcie posprzedażowe
Założycielka oferuje możliwość pozostania przy projekcie przez okres od 3 do 6 miesięcy w celu wdrożenia, przekazania wiedzy i zapewnienia ciągłości biznesu.
Powód sprzedaży